Ocena kierowcy - Hyundai Coupe III

Hyundai Coupe III 2.0 i 16V 143KM 105kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Bezawaryjny
Zawieszenie : Jak przyklejony do drogi
Przeniesienie napędu : Całkiem dobrze jeździ
Śliczna auto z profilu przypomina astona martina ta linia jest ponad przeciętna to już mój drugi z koleji hyundai gk ale ten stylistyka przebija pierwszego auto z duszą trzyma się drogi jak przyklejony jak ktoś lubi szybko jeździć to to doceni 2.0 całkiem dynamiczna od 3tys obrotów jedyna wada tego auta to to że wygląda ja szybsze niż rzeczywiście jest chociaż w swojej klasie najładniejsza coupejka jaka widzialem silnik wolnossacy 2.0 9.2s od 0-100 to niezły wynik kiedyś przed pierwszym gk miałem także 2.0l coupe forda couguara który rozpędzal się w 10.3s od 0 do 100 to niby jedna sekunda ale jak ktoś jeździ dużo to wie jaka to jest różnica
Silnik bezawaryjny tani w utrzymaniu jeśli zmieniasz oleje filtry płyn chłodniczy i rozrzad na czas silnik odplaci ci sie dluga zywotnoscia calkiem zwawy jak na 2.0 nie mozna sie do niczego przyczepic
Wszystkie biegi wchodzą ładnie ważna rada dla ludzi olej w skrzyni biegów też się zmienia hehehehe lecz wielu o tym zapomina
Autko bardzo ładnie jeździ 5 z + dla hyundaika
Wizualnie auto które zawsze będzie młode Warto zabezpieczać przed korozją nadkola
Z przodu z boku widać wszystko jak na tacy w lusterkach tak samo przy cofaniu gorzej wydaje się że jesteś blisko A masz jeszcze z metr miejsca ale dla kogoś kto potrafi korzystać z lusterek nie powinien to być problem w końcu to coupe ma widać wszystko jak się jedzie A nie stoi
Wszystko zrobione intuicyjnie na swoim miekscu
Grzeje i chłodzi bardzo dobrze masz zaparowane szybki puść na 30 sekund Klime na szybę i po problemie
Z przodu jest idealnie fotele bardzo wygodne dużo miejsca ale z tylu hmmm ja nie siedzę
Jak na takie twarde zawieszenie to całkiem ciche auto przy większej prędkości słychać trochę zawieszenie i silnik
Najlepszy plus koszt utrzymania tanie części auto bez awaryjne przez 3 lata zmieniłem tylko filtry oleje rozrzad płyn hamulcowy chłodniczy i hamulce czyli nic się nie zepsuło jestem bardzo zadowolony z bezawaryjnosci tego auta ogólnie jak to z autami jak dbasz tak masz
Piękne auto za rozsądną cenę podobne do aston martin popatrz na zdjęcia z profilu HC3 i AM tyle że popatrz na cenę jednego i drugiego
Nic nie chce się zepsuć co mnie bardzo cieszy koreance zrobili kawał dobrej roboty

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 143KM 105kW [l/100km]

Hyundai Coupe III