Ocena kierowcy - Hyundai Elantra VI Sedan

Luka, 6 lat temu
Silnik 1.6 MPI 128KM 94kW
Rok produkcji 2016
Hyundai Elantra VI Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik a dokładnie jego wyciszenie! W porównaniu do mojego poprzedniego auta - forda focusa to przepaść!
Bardzo dobry samochód!
Generalnie wszystko Ok. Jednak kiedy jest zimny to lekko szarpie przez pierwszy kilometr! Bardzo cicha praca. Na wolnych obrotach praktycznie go nie słychać!
Dość precyzyjna jednak czasami pojawiają się problemy z wrzuceniem wstecznego biegu.
Daje radę. W zakrętach dość pewnie i na nierównościach też. Problemem może być silny wiatr boczny przy dużych prędkościach. Wtedy zaczyna bujać samochodem.
Minus to tylna szyba bez wycieraczki ale w końcu to sedan! jest kamera i czujniki więc jest dobrze
Wszystko pod ręką! Obsługa multimediów i pozostałych rzeczy intuicyjna.
SUPER! Szybko się nagrzewa. Siedzenia i kierownica też! Klimatyzacja bez zarzutu.
LEPIEJ niż SUPER Jak w limuzynie wyższej klasy. Rodzina 2 + 2 ma tu miejsca aż za dużo. Wygodne fotele. Bagażnik ok. tylko te zawiasy. No ale nie można mieć wszystkiego.
BARDZIEJ niż LEPIEJ niż SUPER Samochód jest doskonale wyciszony. Komfort jazdy jest rewelacyjny! Jeżdżąc po mieście słychać tylko opony i delikatny dźwięk przy przyspieszaniu.
jeszcze nic nie wiem. Pierwszy serwis za pół roku. Podobno ok. 700-800 zł. Ubezpieczenie jak u innych
Jest dobrze!
Brak! Mam nadzieję, że prze długie lata.
Brak! Mam nadzieję, że prze długie lata.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MPI 128KM 94kW [l/100km]

6,9