Dodaj swoją ocenę

Oceny Hyundai Galloper – wybierz generację

Najnowsze oceny Hyundai Galloper

~Mmusli
Hyundai Galloper II
Auto niezawodne jeżeli kupiło się niużywane i wie się jak eksploatowac silnik z turbiną
~grześ
Hyundai Galloper II
Miałem wcześniej miałem jeepa cherokee i sprzedałem. Gallopera polecam. Dużo lepiej radzi sobie w terenie i cena części przystępna. Mój znajomy kupił pajero 1 i wali kasę w wyeksploatowane auto. Galloper to to samo co pajero 1 tylko produkowany przez hyundaya po zakończeniu produkcji przez mitsubishi więc łatwo znaleźć młode auto w dobrym stanie za niską kasę. Blacha dużo lepsza niż pajero.
~dzidek-N
Hyundai Galloper II
ogólnie udane autko na wymagania wędkarskie i rekreacyjne super, szkoda że zarzucili produkcję tego modelu.
~pleban1@o2.pl
Terenowy 3.0 141KM 104kW
Hyundai Galloper II
SPROWADZIŁEM GO Z NIEMIEC OD 2 WŁ.-MIAŁ 96000km Z KSIĄŻKĄ SERWISOWĄ- TERAZ MA 132000km-KUPIŁEM MU NOWE OPONKI 31X10.5X15 BO TE PIERWSZE DOJEŻDZIŁEM!- NIE SPRZEDAJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM JAK KTOŚ SIĘ ZASTANAWIA NAD KUPNEM GALLOPERA TO SMIAŁO MOŻNA KUPOWAĆ -AUTKA OK. ALE TYLKO BENZYNKA-POZDRAWIAM
~Radu
Hyundai Galloper II
Za całokształt 4, za tę cenę to jakość nawet nawet.
~krzysztof
Hyundai Galloper II
Galloper to wspaniały auto nie dość że śliczne nie da się obojętnie obok super egzemplarza jak mój ludzie na o wiele droższe auto nie paczą jak na gallopera zadbanego auto budzi respekt . Chyba nigdy go nie sprzedam jeździ się nim jak starym autem mi to odpowiada, bo takich już nie robią niestety. Na dodatek auto które jest jedyne w swoim rodzaju można mieć za niewielkie pieniądze ulepszone patero po lifcie super max punktów.
3,1
~adam.schuetz@autor.com.pl
Hyundai Galloper II
za tą kasę ta bryka jest dopuiszczalna - szcególnie dla nurka i jego sprzętu - wterenie w miarę / ale patrząc na jego pierwowzór Pajero to Hyundai nieżle skiepścił - słabe materiały / dużo niedoróbek - dugi raz wezmę albo UAZA albo Land Cruisera - HAHA - żadnych kompromisów !!! a na pewno nie z Hyundaiem
~malgos.s@wp.pl
Hyundai Galloper II
Moje auto to wersja, w której większość wyposażenia i podzespołów pochodzi od mitsubishi (auto sprowadzone z za granicy) być może dlatego jest niezawodne. Jestem z niego bardzo zadowolona !!!!!!!!!! Jest to bardzo bezpieczne auto, odporne na zgniecenia, np. najechał na tył mojego auta TIR - pasażerowie odnieśli tylko drobne urazy kręgosłupa (jechało 7-osób).
~ADASZELAZNY@HOTMAIL.COM
Hyundai Galloper II
ŚWIETNY SAMOCHÓD NA MIASTO. NIE JEST TO SAMOCHÓD TERENOWY. KOLEGA PRZEJECHAŁ 90 TYS ( PRAWIE WSZYSTKO PO MIEŚCIE) I SAMOCHÓD JEŻDZI ŚWIETNIE. NATOMIAST MÓJ ....... EKSPLOATOWANY W TERENIE PRZEZ PÓŁTORA ROKU ROZPADAŁ SIĘ
~jk
Hyundai Galloper II
Słaba tapicerka na fotelu kierowcy. Szybko się przeciera. Samochód przez 5 lat służył jako auto rodzinne i do wyjazdów na wypoczynek oraz 1 w tygodniu na wyprawę do lasu. Od 5 lat użytkowany jest minimum 3 razy w tygodniu wyłącznie w terenie leśnym. Jest to koreańska modyfikacja Pajero 1 tz auta typowo terenowego i nie należy oczekiwać szczególnych wygód. Samochód w terenie spisuje się rewelacyjnie jak na auto seryjne. Koszty związane z...
Hyundai Galloper
Aktualnie przeglądasz Hyundai Galloper