Ocena kierowcy - Hyundai H200

rafalyogi, 16 lat temu
Rok produkcji 1999
Hyundai H200 2.4 115KM 85kW 1999-2008 - Oceń swoje auto
super auto za te pieniądze
benzyna 2,4 z LPG - rzadkość wśród H-200 ale nie żałuję ani złotówki na niego wydanej, świetne przyspieszenie jak na tak duże auto,
może automat byłby lepszy ale manual niczego sobie, biegi wchodzą głądko bez oporów
pod warunkiem że na pace jest ze 150 kg na naszych dziurach da się jechać, na nieobciążonym lepiej za szybko nie jechać, zawieszenie jest dość sztywne czemu się nie dziwię jako że to wersja towarowo - osobowa (6 osób+1350 kg ładunku)
bardzo dobra w każdą stronę, może słupki trochę za szerokie, duży martwy kąt przez to powstał
tylna ławka pasażerska to porażka totalna! parę kilometrów się da jechać ale nie ma co marzyć o wygodach na długiej trasie to istna katorga! ja w moim przesunąłem ściankę działową i odsunąłem tylną kanapę wraz z jej wyprofilowaniem do tyłu, po tym zabiegu można nawet Niemcy zaliczyć bez wielkiego cierpienia
grzeje super, sterowanie nawiewem bez zarzutu, klima też świetnie się sprawdza
kierowca i pasażer obok super, z tyłu jak wyżej wspomniałem
niewiele jest do zarzucenia, nawet przy 140 km/h jest nieźle
auto ogólnie tanie, mało popularne w Polsce a to chyba błąd, przeceniamy chyba trochę VW, awaryjność H-200 nie jest wcale większa niż T4 a ceny aut i serwisu na duży plus dla Hyundaia, części też można zamówić bez długiego czekania
nigdy mnie nie zawiódł
takich nie było, robię trasy od 200 do 2000 km i wszystko jest OK