Oceny Hyundai H200

Oceny Hyundai H200 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai H200

~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Auto jest ogólnie fajne. Jest nie docenianie w Polsce mało jest warsztatów i sklepów z częściami. Ja robie tym autkiem 200 km dziennie raz tylko mnie zawiódł przez te sprzęgło. a Tak to jest dobrze ładnie wyglada b, nowocześnie światła są super b. dobrze świecą w szegolności na długich. Jest bardzo dobry. jak ktoś mało robi Km to bedzie mu służył długo. Jak dla mnie to muszę sie delikatnie obchodzić. ale daje rade w porownianiu do t4 jest...
3,7
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
patrząc na H-200 to z wyglądu jest samochodem atrakcyjnym i wartym uwagi .duża ładowność mała awaryjność przyzwoite osiągi pozwalają mi stwierdzić iż zostawia on w tyle wszystkie europejskie auta ,których bezawaryjność to już nie historia ,ale prehistoria hyundai jest po prostu mało znany ,ale to już nie długo
~spl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Gdyby nie to spalanie i bardziej elastyczny silnik dałbym 5!Auto ładnie wygląda i mozna kupic malo zjechane w porównaniu do Vito czy Transportera(jakie oglądałem)!Jedyne wady to spalanie i silnik mało elastyczny jak dla mnie!Zastanawiam sie jaki muł musi byc ten 80 konny Smiało moge polecić jako całosc
2,5
~plajzer adam_plajzer@op.pl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Nie polecam zastanówcie się kilka razy zanim kupicie!!!!! ja chcę się pozbyć za psie pieniądze nigdy więcej!!! nie rubcie tego błędu co ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a serwis lepie omijać z daleka i tak nic nie wjedzą!!!!!!
~YOGI
Minivan 2.4 115KM 85kW
Zgadzam się z jednym z właścicieli H200 2,5 TD - lepiej kupić takie H200 czy H1 niż wybitą T4... Akurat mam porównanie z teczkami z mojego rocznika...... duży plus dla Hyundaia Ceny części umiarkowane, trzeba się liczyć z tym że serwis nie oferuje wielu zamienników poza klockami, filtrami i paskami. Przykładowo cena nowej zwrotnicy z ABS to prawie 1200 zł
3,1
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Gdyby nie przygody z silnikiem ocena była by wyższa, radzę dokładnie obejrzeć auto przed ew. zakupem pojechać do serwisu i solidnie go prześwietlićpod każdy kątem,bo póżniejsze usunięcie ewentualnych usterek może być bardzo dotkliwe dla Państwa portfela.
3,6
~Tomasz
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Doskonały samochód rodzinny,duzy,pakowny,niezawodny,ekonomiczny.Tani w eksploatacji i utrzymaniu.Blachy ocynkowane.Bezusterkowy,mocny.Szkoda,że nie jest doceniony w Polsce.Naprawde polecam za niewielkie pieniądze
~Abuelo
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Jestem mile zaskoczony tym autem, trochę za dużo pali i blachy już do naprawy Progi oraz nadkola. Jak na 16 lenie auto jest OK.
~Walenrod
jedyny mankament to spalanie, ale inne kwestie to 5+
~andy08@gazeta.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
samochód ok polecam ale z orginalnym przebiegiem nawet dużym.PO1 50 tys przebiegu tylko drobne naprawy.Rozrząd 300 zł części niedrogie i dostępne.bez obciążenia podskakuje.Wygodny na długich trasach