Ocena kierowcy - Hyundai H200

Silnik 2.5 TD 80KM 59kW
Rok produkcji 1999
Hyundai H200 2.5 TD 80KM 59kW 1999-2008 - Oceń swoje auto
Inne : bardzo żwawy silnik ,i twardo zestrojone zawieszenie
Przeniesienie napędu : przedwczesne zużycie się sprzęgła
patrząc na H-200 to z wyglądu jest samochodem atrakcyjnym i wartym uwagi .duża ładowność mała awaryjność przyzwoite osiągi pozwalają mi stwierdzić iż zostawia on w tyle wszystkie europejskie auta ,których bezawaryjność to już nie historia ,ale prehistoria hyundai jest po prostu mało znany ,ale to już nie długo
silnik jak na 80 KM jest bardzo dynamiczny miałem problem i już myślałem że duży a wystarczyła tylko regulacja zaworów i wszystko minęło
skrzynia bardzo głośna jak na taki samochód biegi wchodzą poprawnie
prowadzi się dość dobrze , ale trzeba koniecznie pilnować spawnych amorków ,im bardziej załadowany tym sympatyczniej się nim jedzie
do przodu i na boki jest dobrze,jedynie za diabła nie mogę się przyzwyczaić do żle wyprofilowanych lusterek w których cofanie nie należy do przyjemności
w tym aucie widać że skonstruowano go dla mniejszej nacji bo choć z przodu miejsca dosyć to jednak ciężko znależć wygodną pozycję przełączniki jak na ten rocznik w zasięgu ręki
bez zarzutu ogrzewanie wręcz z tendencjami lata w Afryce bardzo mocno grzeje już od najniższych wartości o klimie nie mogę nic dodać bo mam ją tylko w pamięci choć przy zakupie twierdził że wystarczy ją tylko napełnić to okazuje się że muszę sprawić sobie nową sprężarkę
dla kierowcy i pasażera z prawej miejsca dużo ,ale biada tym co by chcieli podróżować dalej na tylnej kanapie po pierwsze brak pasów po drugie oparcie ustawione pod kątem prostym naprawdę nie jest miło
mogło by być ciszej ,ale jak na samochód dostawczy z przegrodą plastikową oddzielającą przedział bagażowy to nie jest żle
jak na tak mały samochód to mógłby palić zdecydowanie mniej ,ale widocznie ten typ tak już ma
za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy solidny samochód osobowo dostawczy ,który nie sprawia poważniejszych trudności właścicielowi jeśli ten zadba o niego w należyty sposób. polecam serwis we Włocławku gdyż bardzo rzetelnie i dociekliwie podchodzą do problemów z autem i nie kasują za byle co,o wszystkim informują właściciela pojazdu -polecam szefa serwisu pana Arkadiusza Smolińskiego
jak partacz nie grzebie w samochodzie to wszystko działa bez większych sensacji osprzęt przypomina jakość dobrego japończyka
ogólnie samochód ten należy do grona niezawodnych pod warunkiem że się o niego dba ,on odwdzięcza się właścicielowi bezawaryjnością

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 80KM 59kW [l/100km]

10,1