Ocena kierowcy - Hyundai i30 I Hatchback

miccal4, 13 lat temu
Silnik 1.6 CRDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : ten silnik w swojej kategori pojemnosciowym przez cCHojanckiego uznany zosał swego czasu za jeden z najlepszych, spalanie i dynamika temu towarzyszace zasluguja na uznanie
jestem zadowolony, auto nie wyróżnia sie, nie ma jakiegoś pazura jak bmw ot normalne toczydeł ko godne auta z końcówki pierwszej dekady xx wieku, TO TAKA TYOTA Z LAT 90 TYCH,moim zdaniem to prawda i wielki komplement dla tego auta!
silnik 90 konny, umiem je wykorzystać dlatego nie czuje żalu ze nei mam 115,,aczkolwiek pryz włączonej klimie i komplecie pasażerów co najwyżej można sprawnie sie poruszać! brak filtra cząstek stałych oraz brak 2 masowego koła zamachowego sprzęgła wróży ponad przeciętna trwałość i minimalizuje ryzyko wydatków. moc rozwijana równomiernie, kompleksów na drodze nie mam
jest, i nie sprawia większych łkopotow, czasem raz na miesiąc moze wsteczny trzeba nie co zaakcentować ale naprawdę rzadko wiec jest jak najbardziej ok!
nie jest cichy!! auto zawieszone sprężyście daje poczucie komfortu a i przy szybszej jeździe nie ma niepokoju na drodze, ale ciche to ono nie jest, jak na nowe auto mozna oczekiwać więcej. drązki stabilizatorów wytrzymują najwyżej 30 tys kosztują kilkadziesiąt zloty,, ale jednak, to pieta achillesowa przedniego zawieszenia
ogromne lusterka sprawiają ze nawet czujniki parkowania nie sa potrzebne ale dobrze je mieć, ogólnie na 5 , czuje doskonale auto i jego wymiary!
nie ma regulacji wzdłużnej kierownicy, mnie akurat to nei przeszkadza ale dziwi , bliźniacza kiaa ma takową, przyciski sensownie pookładane czytelne, sterowanie radia z kierownicy !! kocham te guziczki,ułatwiają obsługę audio
poprawna, nic mnie nie drażni, a i szyby przednie za bardzo nie parują jak w innych markach, al gdyby, to wydajna klima załatwia sprawę
z przodu nie mam prawa narzekać, aczkolwiek przydało by sie więcej miejsca na prawe kolano, ale tutaj wiele marek ma podobnie, i to w sumie szczegół. generalnie to obszerne auto, z tyłu bije kompaktowych konkurentów golf astra auris
na dobrym ale nie najwyższym poziomie, (zawieszenie) silnik wysokoprężny nie jest denerwujący, ma ładny gang tyko gdy zimny i audio nei gra twardy
to najlepszy punkt tego auta, zero problemów, nawet drążki do przedniego zawieszenia nie martwią mnie, auto pali mało, ceny serwisu na akceptowalnym poziomie, szczególnie gdy serwisujemy w mniejszych miejscowościach, sam z kielc śmigam do buska zdroju spalanie w mieście kielce rzadko przekracza 7 chyba ze pogonimy auto to morze 7,3.. w trasie za tirem 4,2 l/100 średnio ok 6l gdy przewaga miasta
porównywalne kompakty z tym jakże bogatym wyposażeniem były droższe o kilkanaście tysięcy, po 3 latach nadal nie wiem dlaczego mial bym wydać na przepłaconego wieś wagona lub oszczędzającą na wszystkim toyote
żarówki h7 wiadomo o co chodzi po za tym nic! po to nowe auto kupiłem! łącznik stabilizatora wymieniony na gwarancji, inne marki kazały by sobie płacić za to, tutaj bez problemu, i mimo ze wiem ze wytrzymają tylko kolejne 30 tysięcy to wtedy cos lepszego sie kupi oryginalnego! i 50 zł nie pieniądze
nic, i czytając forum i30 do którego zapraszam, nie przypominam sobie niczego grubszego na wielka skale, a u ceeda owszem zdarzały sie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 CRDi 90KM 66kW [l/100km]

5,3