Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (40)

~Tomek_Kielce
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jestem naprawdę bardzo zadowolony. Obawiałem się przejścia z VW na Hyundai-a, ale mimo uprzedzeń i opinii znajomych (którzy nigdy nie stali nawet obok i30) uważam że dobrze wydałem swoje pieniądze.
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Tylko przeciętnie, bardzo przeciętnie. Nie kupujcie tego auta, jeżeli spodziewacie się, że choć w 50% będzie tak ślicznie,jak piszą w materiałach reklamowych
~andrzej
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Precyzyjna, krótkie przełożenia, czasami tylko lekkie kłopoty z wkleszczeniem wstecznego (Skrzynia biegów)
~jacek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Naprawdę dobre autko , bez problemów po 55 tys. km. , tylko wymiana żarówek. Przeglądy nietanie, ok. 1000 zł , ale podobno to głównie cena oleju. Niezawodny , naprawdę w każdych warunkach , nawet do minus 20 i w kopnym śniegu,z dobrymi \"zimówkami\"(na nie nie warto skąpić), dużo jeżdżę do pracy. Diesel 90 KM, cichy i oszczędny , w miarę zrywny i baardzo elastyczny , 5.0 średnio( na drodze i po mieście ,w korkach też) ,sic! Nic nie mówię o... (Silnik)
3,7
~przwas
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Fajny silnik i cichy plus za odpalanie, bez czekania na podgrzewanie świec (Silnik)
~TOM
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
AUTKO BARDZO DOBRE CHOC \"NIEMARKOWE\" DLA WIEKSZOSCI ALE LEPSZE OD WIEKSZOSCI \"MARKOWYCH\" AUT.DEZYZJA O ZAKUPIE BYŁA SŁUSZNA.MAM GO JUZ PRAWIE 3 LATA I DOTEJ PORY MNIE NIEZAWIODŁO.
~Yanek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Rewelacja. Bardzo wygodny, żwawy samochód. Czy to się podoba właścicielom Volkswagenów czy nie, Koreańczycy dościgają już Niemców. i30 bije konkurencje przede wszystkim CENĄ i świetnym silnikiem. Reszta nie odbiega od standardów w tej klasie.
~Ketling
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobre auto do codziennej, oszczędnej jazdy. Jeśli nie potrzebujesz prestiżu, a bezawaryjnego pokonywania tras za niewielkie pieniądze- będziesz zadowolony/a . Drobne problemy z zabezpieczeniem antykorozyjnym- na jednych drzwiach koroduje ramka okna ( niewidoczne, ale irytujące), albo zerwana linka klamki drzwi kierowcy ( da się ją dorobić :-) Silnik super, nie bierze oleju, bez dwumasy, dpf-u , rozrząd na łańcuchu. Wyciszenie w kabinie...
~maksi
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jeżdżę w większości po mieście więc to co ma pod maską w zupełności dla mnie wystarcza. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
6,3
~Diego
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Autko naprawdę przyjemne, jestem bardzo zadowolony i spokojnie mogę polecić
Hyundai i30 I Hatchback