Ocena kierowcy - Hyundai i30 II Hatchback 5d

Wojtek, 10 lat temu
Silnik 1.4 MPI 100KM 74kW
Rok produkcji 2012
Hyundai i30 II Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Dobrze tlumi nierownosci.Auto \"plynie\"
Jest to model Active ( polski classic+).Mieszkam w UK dlatego jest inna nazwa.Autko kupilem 7 misicy stare.Ma najmniejszy silnik w tej klasie,ale mnie to zupelnie nie przeszkadza.W wyposazeniu ma wszystko co potrzebuje.Jestem niesamowicie zadowolony bo w tej klasie,ale inne marki nie ma szns zeby kupic tak wypasiony samochod.Dla mnie to luksus.Zupelnie szczerze moge go polecic wszystkim!Silnik 1.4 to nie nie jest okaz super dynamiki,ale daje sobie b.dobrze rade.Przeciez,to auto do jazdy po normalnych drogach,rodzinne a nie na wyscigi...no nie??
Silnik,pomimo tego,ze to 1.4 benzyna jest naprawde dobry ja na tak duze auto.Jest dosyc dynamiczny choc to nie okaz wielkiej werwy.Dla normalnych uzytkownikow jak najbardziej ok.
6 biegow I jest niesamowicie precyzyjna.Komputer pokazuje kiedy zmieniac biegi I to naprawde pomaga oszczedzac paliwo.
Super! Nierownosci i male dziury slychac,ale nie czuc...
Przez tylna szybe przecietna a reszta ok.Mam czujniki parkowania i duze lusterka,wiec jest ok.
Auto jest naprawde okazyjne i wyglada reprezentacyjnie
Klima manualna,ale mozliwosc nawiewu na wszystkie strony i to plus.Bez wlaczonej klimy szyby paruja rano
Idealnie!
Ludzie pisz,ze slychac silnik przy duzych predkosciach.Maja chyba psi sluch bo ja nic nie slysze.Jest naprawde cicho.Jedynie co slychac,to toczace sie kola.
ok. po miescie okolo 7 litrow
Super
autko ma od lipca,wiec trodno powiedziec,ale nic sie nie dzieje.Poprzedie auto i20 mialem 6 misiecy i bylo super dobre
narazie nie wystepuja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 MPI 100KM 74kW [l/100km]