Ocena kierowcy - Hyundai i30 II Hatchback 5d

Tomek A,, 11 lat temu
Silnik 1.6 MPI 120KM 88kW
Rok produkcji 2012
Hyundai i30 II Hatchback 5d 1.6 MPI 120KM 88kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Inne : bajery i duperele ;-) ze silnik dobry, zawieszenie itp to wiedzialem ze tak bedzie. zaskoczyly mnie milo takie dodatki jak Flex Steer czy polecenia glosowe :) wydawac polecenia samochodowi to poezja :) \"Stacja-Numer-Pięć\" a on mi przelacza na RMF Maxxx :)
zdecydowanie doskonale. za auto z takimi bajerami jak flex steer czy sterowanie glosowe/polaczenie tel z autem, dobrym silnikiem i nie gorszym zawieszeniem w takiej cenie nic innego sie nie da napisac. polecam kazdemu kto jest niezdecydowany - ja go wzialem bez jazdy testowej i napewno nie zaluje wyboru. swietnie sie spisuje:)
silnik jak na 120km spisuje sie przyzwoicie, na wyzszych obrotach mozna smialo wyprzedzac z powodzeniem wieksze ilosci pojazdow :)
6-biegowa skrzynia dobrze spisuje sie w trasie. ciezko jest mi sie do niej przyzwyczaic troche, bo inaczej zestopniowana, ale moje ulubione biegi to 3 - idealna do wyprzedzania! oraz 6 - tu do spokojnej jazdy wrzucic mozna i sie toczy przez wsie i miasta :) na kazdym biegu czuc jest te moc, ze auto ciagnie, a nie bruuuuu..... i w minute wzrost predkosci o 5km/h :p tu tego nie ma:)
poki co - jest swietnie. auto bardzo dobrze prowadzi sie, napewno pewniej niz golf v ktory byl poprzednikiem i30-ki. kierownica w systemie Flex Steer jest idealna, a zawieszenie swietnie spisuje sie (poki co;) na naszych polskich dziurach. tzn drogach :)
tu nie dostanie 5. ze wzgledu na tylna szybe - czesta przypadlosc w nowych autach. nie umiem jej wyczuc i nic na to nie poradze. lusterka piekne, duze, z pozycji kierowcy pieknie widac droge itp, tylko do manewrow ta tylna szyba jest okropna. w golfie byla o wiele lepsza, o TICO juz nie wspominajac. tak, Daewoo Tico.
w srodku pieknie. fotele bardzo wygodne, pulpit wykonany czytelnie, intuicyjnie, przyciski na kierownicy dobrze rozmieszczone. na plus:)
bardzo szybko lapie temperature by moc mnie ogrzac, co jest szczegolnie przydatne teraz w zimie. Golf moze sie schowac przy Hjjjundajjku :)
nie narzekam. zarowno na tyle jak i na przodzie miejsca starczy dla kazdego.
kontrowersyjna kwestia z komentarzy. ale, nawet przy wiekszych predkosciach na naszych dziurach na wyciszenie NIE NARZEKAM. silnika wogole nie slychac, a opony sa dobrze wygluszone - moze tu wiele opinii jest zlych przez fabryczne opony - moj dostal zimowki zamiast fabrycznych i nie mam ZADNEGO problemu z halasem w aucie. Brawo Hyundai !
ceny napraw? nie dotyczy :-) przegladow serwisowych jeszcze nie mialem, wszak auto mam od ledwo ponad 500km :) zuzycie paliwa tez ciezko mi powiedziec, ale w trasie z moja ciezka noga, troche przez miasta troche przez teren niezabudowany z srednio-duza iloscia samochodow i sporym wyprzedzaniem spalil mi zaledwie 7 litrow.. ja nie narzekam.
za taka cene takie auto? oplaca sie. nie ma co placic za \"znaczek\" - Hyundai oferuje naprawde dobre auto w rozsadnej cenie wiec nic tylko brac brac i jeszcze raz brac. polecam:)
mam auto 500km a nic mnie nie zawiodlo, wiec co mam tu powiedziec?
jw.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MPI 120KM 88kW [l/100km]