Ocena kierowcy - Hyundai i40 Kombi Facelifting

Hyundai i40 Kombi Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo cichy jak na diesla
Układ hamulcowy
Zawieszenie
Samochód duży wygodny i przestronny w dobrej cenie samochodu mam nawigacje grzane fotele podgrzewaną kierownice dwustrefowa klimatyzacja kamerę cofania elektrycznie składane i podgrzewane lusterka sensor zmierzchu oraz deszczu deszczu wyposażenie samochodu za tą kwotę naprawde mnie zadowala w jakimś VW czy BMW w tej cenie nie osiągalne... silnik nie jest potworem ale dla mnie wystarcza do tego bezobsługowy rozrząd który się nie psuje jak w niemieckich szrotach kupiłbym go napewno jeszcze raz.
115 koni nie powala ale jeździł płynnie w środku jest cicho i przyjemne jak na tą klasę samochodu powyżej 140 robi się trochę głośniej ale za tą cene jest naprawdę bardzo dobrze
Mam manualna ładnie pracuje jest cicha a biegi wchodzą leciutko z przyjemnym kliknięciem
Samochód trzeba pilnować na drodze trochę lepiej jest w trybie sport kierownica się usztywnia tutaj mogło być trochę lepiej ja używam trybu sport i asystenta pasa ruchu który przez co samochód prowadzi się zdecydowanie lepiej.
Nie mam zastrzeżeń
Słupki z przodu i z tyłu są bardzo szerokie kamera cofania i czujniki parkowania obowiązkowe w tym samochodzie do tego przy wyjazdach z krzyżówek trzeba się pilnować bo słupki z przodu bardzo ograniczają widoczność to samo na przejściach dla pieszych... Tutaj też mogło być lepiej.
Nie wyczuwam drgań nic nie trzepie plastiki nie trzeszczą jest bardzo Dobrze.
Podrgrzewane fotele grzana kierownica i podgrzewane lusterka rewelacja wszystko nagrzewa się bardzo szybko jak na diesla jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
Miejsca w samochodzie jest bardzo dużo
Samochód powyżej 140-150 robi się głośniejszy natomiast jestem bardzo zadowolony w porównaniu z golfem którego użytkuje do pracy jest o wiele lepiej
Klocki tarcze w przystępnych cenach oleju wchodzi 5.7 litra silnik właściwie jest bezobsługowy leje dobre paliwo olej wymieniam co 15 tys km czyli jakieś 2 razy do roku
Za te pieniądze jestem bardzo zadowolony
Czujniki ustawione standardowo na 2.4 bar jeżdżę na 2.2 bo jest ciszej w samochodzie niestety trzeba jeździć do programistów aby to zmienili samemu się nie da ustawić
Nie odnotowalem

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CRDi 115KM 85kW [l/100km]