Oceny Hyundai ix20 Mikrovan Facelifting

Oceny Hyundai ix20 Mikrovan Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai ix20 Mikrovan Facelifting

~jaroslaw1171
Mikrovan Facelifting 1.4 MPI 90KM 66kW
Auto dobre do miasta, zwinne, łatwość parkowania z czujnikami parkowania z tyłu, bardzo pakowne, co przydaje się na wyjazdy z rodziną czteroosobową np. na wakacje. Dużo przestrzeni w środku, ogromny klimatyzowany schowek w kokpicie przed pasażerem, obszerny bagażnik 440 l, Czasami przy ruszaniu i na podjazdach czuć zbyt małą ilość 90 KM, ale na trasie przy prędkości ok 120 km zachowuje się bardzo przyzwoicie, jest dynamiczny, nie buja, jest...
~MICHAŁ
Mikrovan Facelifting 1.4 MPI 90KM 66kW
ŚWIETNE AUTO ZA TĄ CENĘ, AUTO DLA 3 OSOBOWEJ RODZINY GENIALNE. JEDYNYM MANKAMENTEM AUTA JEST TO ŻE LAKIER JEST BARDZO DELIKATNY ŁATWY DO ZARYSOWANIA POZA TYM JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POSIADAM AUTO JUŻ 2 LATA ZAWSZE ODPALA DOBRZE SIĘ PROWADZI POLECAM.
~piotr
Mikrovan Facelifting 1.6 MPI 125KM 92kW
Auto w środku jest dużo większe niż jak się patrzy na nie z zewnątrz, bagażnik większy niż w kompaktach, silnik wolnossący o wystarczającej mocy, w mieście pali sporo ale poprzednie auta jakie miałem, też benzynowe również paliły więcej niż podawał producent, pozycja za kierownicą bardzo dobra, fotele również, jedyny minus za odgłosy z podszybia podczas jazdy po bruku.
2,1
~Jacek K.
Mikrovan Facelifting 1.4 MPI 90KM 66kW
Silnik umarł przy 30 tys przebiegu. Auto paliwozerne. Dziwnie wybiera biegi. Co chwilę przepalajprzeplatają się żarówki. Kokpit trzeszczy. Samochód wrażliwy na boczny wiatr. Na koleinach podwozie wydaje dźwięki jakby się łamało na kawałki. Radio potrafi się wyłączyć w czasie jazdy. Plusy to dobra widoczność i pojemnosc auta .
~CEz
Mikrovan Facelifting 1.6 MPI 125KM 92kW
Autko jak na razie spełnia moje oczekiwania. Przestronne wnętrze, duży bagażnik, wygodne wsiadanie/wysiadanie, elastyczny silnik, olbrzymie lusterka boczne no i upust u dilera.
4,1
~Kamil