Ocena kierowcy - Hyundai ix20 Mikrovan

Silnik 1.6 CVVT 125KM 92kW
Rok produkcji 2012
Hyundai ix20 Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzeń
Generalnie zawiodłem się. Nabrałem się na wygląd i przestrzeń wewnątrz - i to jest pozytywne. Jednak masa wkurzających minusów o których poniżej.
Nie wiem gdzie jest ta moc. Generalnie samochód jest mułowaty. (125 koni? - chyba drewnianych)
Jeżeli komuś sprawia przyjemnośc bezustanne machanie drązkiem to bardzo proszę, dla mnie jest to w tym samochodzie bardzo męczące (szczególnie w miescie - katastrofa)
samochód zachowuje się niepewnie, ciężko go wyczuć na początku, niepewny na zakrętach
przedni słupek katastrofa! za to powinni być normalnie ukarani. przy skrętach w lewo uważać na pieszych, również podczas jazdy serpentynami w górach jest to bardzo wkurzające
bardzo szybko się nagrzewa, szyby nie parują - w tym zakresie pozytywne zaskoczenie
no to chyba największy plus tego modelu, na to się złapałem, nie mam problemów z miejscem pomimo moich pokaźnych rozmiarów, bagażnik też spoko
mogłoby być zdecydowanie lepiej, zastanawiałem się czy 'przeciętnie' to nie za wysoka ocena ale niech tam
spalanie benzyny zdecydowanie wyższe niż podane przez producenta i to mimo stosowania się do wskazówek komputera, a jeżeli ktoś będzie próbował zmusić ten model do dynamiki ... (opcja tylko dla bogatych)
za tą ceną można było rozejrzeć się za czymś lepszym, marka nieprestiżowa (przynajmnie u nas) a ceny jak za porządny samochów - żałuję
kłopoty z zamknięciem tylnej klapy bagażnika, kłopoty z pilotem - właściwie od początku i nigdy nie usunięte
na szczęście na razie brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 CVVT 125KM 92kW [l/100km]

7,3