Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV

Pawel , 12 lat temu
Silnik 1.6 GDI 135KM 99kW
Rok produkcji 2011
Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Sasiadzi i tak beda sie zastanawiac jak cie na takie auto stac:):):) ale to ich probleem
Pamietajmy:):):) zawsze bedzie tak ze bedziemy myslec \"...a moze tamten bylby lepszy?\"Nie narzekajmy a autko sie nam odplaci i dopasuje sie do nas
Na wstępie powiem ze to pierwsze nowe auto wiec zeby nie wpadac w zachwyt troche stonuje:). Silnik poprawny chociaz te 135KM to nie wiem na jakiej łące się pasie:) niestety troche brakuje ich przy wyprzedzaniu.
Pierwsze 200km przejechalem w krotkich trasach a nastepnie 600km Rzeszow-Lodz-Rzeszow. Zawieszenie wg mnie OK. Skrzynia biegów poprawna.
Troche szumia fabryczne opony HANCOOK ale korea to nie MICHELIN wiec nie wymagajny zbyt duzo:).
Widocznosc w przod i bok super niestety tylna szyba pozostawia wiele do zyczenia
Schowkow jest dostatecznie duzo chociaz troche brakuje uchwytów na jakis kubek /te ktore sa niezbyt sie do tego nadaja/
W czasie mgly i zlej widocznosci szyby bez problemu odparowuja. Moze nie do konca umiem caly ten panel obslugiwac ale troche wkurza wlaczanie sie autoklimy jak zjedziemy temperatura na \"LO\"
Cala rodzinka wysoka i dlatego rozgladalem sie za duzym autem z przestrzenia na nogi. Jest SUPER!!!
Powyzej 120km/h jednak zaczyna byc slychac silnik:(/niestety/. Ten dolozony 6 bieg to cos w rodzaju \"nadbiegu\" nic wiecej, 100km/h i obroty 2750/min
I to co najwazniejsze chyba:) Podobno te silniki maja troche pojezdzic zanim sie ustabilizuje spalanie i ich praca wiec to co napisze moze byc nieadekwatne ale moze komus pomoze w decyzji:) Na poczatku przez 200km jazdy mieszanej 7,2L/100km wg wskazan komputera /wg mnie i dolanego paliwa - na tej samej stacji i pod korek 7,5L. Nastepnie trasa 600km i jazda nie przekraczajac 100km/h - 6,3L/100km wg komputera /na stacji 6,5 pod korek. Jesli to prawda ze spalanie ma sie ustabilizowac to bedzie to ciekawe. Dodam ze nie lubie szalenstw po drodze i jazda na naszych drogach 80-90km/h wg mnie naprawde wystarczy, a kto chce poszalec niech wezmie inny silnik albo autko:) Pozdrawiam wszystkich czytajacych a dodam jeszcze ze wybieralem pomiedzy ASX, SPORTAGE i IX35 no i na razie nie zaluje
Nie jest to auto z \"gwiazda \" ani z Kraju Kwitnacej Wisni no ale i nie kosztuje tyle co tamte. Wg mnie jest dobrze.
Na razie zadnych uwag
Bez uwag