Ocena kierowcy - Hyundai ix35 SUV

Silnik 1.6 GDI 135KM 99kW
Rok produkcji 2010
Okres użytkowania: 5 lat
Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Witam. Nigdy nie pisałem żadnych opinii ale w związku z tym iż często je czytam postanowiłem napisać słów kilka. Z auta jestem bardzo zadowolony.Przez prawie 5 lat eksploatacji nie miałem żadnych problemów zarówno mechanicznych jak i elektronicznych. Serwisowałem regularnie, na przeglądach tylko filtry i olej, raz wymienione łączniki stabilizatora przód. Tak więc auto pancerne, wygodne nawet dla osób wysokich (192cm) :-). Jedyna zastrzeżenia mogą budzić plastiki w środku, choć nie trzeszczą ani skrzypią ale to że są. Poza tym żadnych uwag. jeśli ktoś narzeka to albo miał pechowy egzemplarz albo nigdy nim nie jeździł. W tym roku przyszedł czas na zmianę i pozostanę przy tej marce. Jest to moje 5 auto i po raz pierwszy pozostanę przy tej marce. W dobie TSI, FSI i innych wynalazków silniki GDI, czyli bez większych udziwnień (turbin) i z gwarancją 5 letnią, to chyba najlepszy wybór. pozdrawiam a nie zdecydowanym polecam.
Może trochę mało mocy choć nigdy jakoś mi jej nie brakowało, ale do normalnego użytkowania jest ok
Żadnych zastrzeżeń, precyzyjnie i bezproblemowo.
Wiem że są lepsi, bo zawieszenia wielowahaczowe, bo to bo tamto, ale siła leży w prostocie, auto dobrze się prowadzi, nie myszkuje po drodze. Co roku do Chorwacji i z powrotem, więc miałem okazję sprawdzić to w różnych warunkach.
doskonała widoczność, choć słupek A trochę szeroki, świetne lusterka.
Daję 4 gwiazdki, bo zawsze mogło by być lepiej. Wszystko na swoim miejscu nic nie rozprasza kierowcy. dziwi mnie że niektórzy narzekają na podświetlenie, że daje po oczach w nocy, przecież intensywność można sobie ustawić jak się chce, a wyświetlacz główny wyłączyć.
Tu doskonale, klimatronic 2 strefowy, szybko i wydajnie chłodzi. Ogrzewanie też stosunkowo szybko nagrzewa kabinę.
Dla czteroosobowej rodziny spokojnie wystarcza. pomimo konkretnego wzrostu miejsca jest wystarczająco.
Jest ok choć powyżej 140km/H już go słychać. do tej wartości nawet z bagażnikiem na dachu nic nie przeszkadza.
Przeglądy roczne koszt ok 300-350 pln plus olej filtry. czyli naprawdę nie wielkie za cenę świętego spokoju.
Uważam że to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze.
Brak
Brak