Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

Grzesiek, grzesioka@poczta.onet.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1995
Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
uwazam ze to dobry samochód - szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakosci do ceny. Trzy letni samochód z pełnym wyposażeniem (ABS, klimatyzacja,2x poduszki powietrzne, pełna elektryka, immobiliser, alu felgi) kosztował mnie 27 tys. PLN
na kazdym biegu wyrywa do przodu!, głośny przy wyższych obrotach - powyzej 3.5 tys obr/min
dla mnie troche toporna choc działa pewnie. kiedys jezdziłem Fiestą i tam skrzynia biegala płynniej :)
nieżle trzyma sie drogi, choc na zakretach moze zbyt duzy przechył ale to przy większych prędkościach ;)))
nie narzekam, mimo duzych zderzaków - można
ok ale bez rewelacji - wszystko na swoim miejscu
choć długo trzeba czekać na nagrzanie ale później działa bardzo skutecznie :)), wentylacja super - wystarczy przycisnąć guzik i nie czujemy korkowych spalin :))
nie podoba mi się fotel kierowcy - mimo mnóstwa regulacji jest dla mnie niewygodny - mam 196cm wzrostu moze to za duzo jak na przecietnego koreanczyka
powyzej 120 km/h hałas mocno mi juz przeszkadza
na jednym baku (55l) przejechałem 680 km - wychodzi 8 l /100km przy silniku 2.0 to chyba niezły wynik, ale jak sie depnie to i 10l wyssa
super samochód - no chyba ze ktoś zwraca szczególną uwage na firme - słyszałem opinie pogardliwe o Hyundaiu
USZCZELKI SZYB - może to moja sztuka ma taki feler - uszczelka tylnej szyby luźno fruwała(trzeba było kleić), uszczelka szyby lewych drzwi
jak na razie nic sie nie działo
Hyundai Lantra I