Oceny Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995

Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995

~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
Lantrę kupiłem z dwóch powodów: zaufania do marki wynikającego z własnych doświadczeń, no i żonie się bardzo podobał :) Auto robi dobre wrażenie na postronnych, niektórzy się nawet oglądają. Mało kłopotliwe, dostojne i zarazem żwawe. Raczej ekonomiczne i niewymagające. Można korzystać z życia w tym aucie.
~Kuba
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jest mniej zawodna niż Laguna, komfort jazdy w stosunku do Laguny jest niższy. Ale jeśli ktoś lubi dużą moc szybkie przyśpieszenie to polecam Lantrę. W USA jest to jeden z najbardziej lubianych samochodów.
~Grzesioka; kania@isa.com.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
super - za taką kasę chyba nic lepszego bym nie kupił (z takim wyposażeniem - ABS, 2 x poduszki, pełna elektryka, klima) duża satysfakcja z jazdy, czuje sie dużą moc pod nogą (138 KM) skośnoocy mogliby troche popracować nad estetyką wnętrza - tapicerka, kolorystyka - echhh widziałem duuuużo lepsze samochody pod tym względem... AHA!!!!!!!!! super zajebiście mały bagażnik!!! - to wielki minus...
3,7
~Grzesiek, grzesioka@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
uwazam ze to dobry samochód - szczególnie biorąc pod uwagę stosunek jakosci do ceny. Trzy letni samochód z pełnym wyposażeniem (ABS, klimatyzacja,2x poduszki powietrzne, pełna elektryka, immobiliser, alu felgi) kosztował mnie 27 tys. PLN
3,6
~mirek s.
Sedan 2.0 139KM 102kW
jest dobrze mala awaryjnosc, niskie spalanie nawet przy dosc agresywnej jezdzie , dobra elastycznosc i przyspieszenie jak na silnik 139KM. przy wiekszej szybkosci zbyt chalasliwy silnik.
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jestem z tego auta bardzo zadowolony mam go co prawda niedługo ale jak tak dalej pójdzie to będę myślał poważnie nad eksploatacją tej marki w przyszłości.Jest to mój pierwszy HYUNDAI.
~PGR
Sedan 2.0 139KM 102kW
Kupiłem go i mam nadzieję że jak doprowadzę go do stanu normalności będzie ok.
~Wiktor
przyzwoite autko dla kierowcy jeżdżącego 40 - 50 000 km/rok
~nekkro/nekkro@vp.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
Dobry,szybki,niezawodny samochodzik kombi.Mój ukochany burdelik na kółkach.Mam go od nowości i troche się znudził ale nigdy o nim nie zapomne.Zaufałem koreańczykom i się nie zawiodłem.Polecam
3,8
~Groover
Sedan 2.0 139KM 102kW
Mam już go 7 lat i nigdy mnie nie zawodzi mimo, że użytkuję go bardzo intensywnie (oczywiście pilnuję wszystkich przeglądów / wymian / etc). Na pewno nie była to zmarnowana kasa.