Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

Grzesioka; kania@isa.com.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1995
Przebieg: 63 000 tys. km
Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
super - za taką kasę chyba nic lepszego bym nie kupił (z takim wyposażeniem - ABS, 2 x poduszki, pełna elektryka, klima) duża satysfakcja z jazdy, czuje sie dużą moc pod nogą (138 KM) skośnoocy mogliby troche popracować nad estetyką wnętrza - tapicerka, kolorystyka - echhh widziałem duuuużo lepsze samochody pod tym względem... AHA!!!!!!!!! super zajebiście mały bagażnik!!! - to wielki minus...
wspaniała elastyczność, całkiem niezła "rajdówka" ;), na wyższych obrotach ryczy jak lew
precyzyjna ale twarda, przy dużych mrozach ciężko wchodza 2 pierwszebiegi, po rozgrzaniu juz ok
mogłobybyć sztywniej (jak na taki mocny silnik) ale jest ok nie za mocno pływa na zakrętach, komfortowo na nierównościach,na poprzecznych nierównościach dość głośno
eeee a po co się rozglądać kiedy wszyscy i tak zostają w tyle ;))) w razie czego mało widać...
ok - mam firmowe radio Hyundaia i troche mi przeszkadza regulacja tonów i balansu, poza tym wszystko w zasięgu ręki
wolno się nagrzewa za to chłodzi natychmiast (klima) :))))
jak dla mnie (jestem dość wyrośnięty ;) jest za moło miejsca, wsiadanie to problem jak już sie siedzi to jest ok
duży szum powietrza :( /przy prędkościach powyżej 120 km/h - silnik ryczy przyjemnie ;)))
spalanie jak na taki slinik i wielkość wozu jest zadowalające - 8 - 9 l /100km; ceny w ASO zabójcze!!!! więcej mnie tam nie zobaczą (robiłem przegląd); jak na razie nic mi się nie zepsuło :))
super!!!!
nic, jeździ i nie piszczy ;)) /chyba że na zakrętach lub światłach ;))
cisza, wszystko ok
Hyundai Lantra I