Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

PGR, 18 lat temu
Rok produkcji 1995
Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Kupiłem go i mam nadzieję że jak doprowadzę go do stanu normalności będzie ok.
Jeżdzę nim dopiero od tygodnia, przyspieszenie bardzo dobre, kultura pracy moze byc, bardzo elastyczny.
Biegi nie wchodzą rewelacyjnie, ale skrzynia biegów w normie - nie szarpie, nie zgrzyta.
Tu też trudno miec większe zastrzeżenia. Hamulce z ABS, więc jest ok. Ogólnie wóz jest nisko zawieszony - trzyma się pewnie jezdni.
Kombi jeszcze nie miałem, ale nie jest żle, tył mozna wyczuć, lusterka boczne nie są zbyt małe, wsteczne przydałoby się większe.
Głupio umieszczony przycisk wycieraczki tylniej.
Klima jest, wentyalcja szybko się nagrzewa. Wiatrak na 1 biegu niesłyszalny.
Jak na kombi mały bagażnik, to właściwie nie jest kombi tylko się tak nazywa. Ale fotele twarde, trzymanie porządne.
Bez komentarza, powyzej 3 tys obrotów hałas, silnik wyje jak odkurzacz. Kto tak zaprojektował ten wóz!!!!?
Nic nie moge powiedzieć dlatego taka ocena, przerobiłem go na gaz -ale dwa dni temu więc... Ceny części niemiłe rozczarowanie, trudno dostać....choc tragedii nie ma.
Niemal pełen wypas (klima, ABS, 1poduszka, pełna elektryka, silnik o wielkiej mocy, alu felgi), jednak to kombi. Cena (tajemnica handlowa) do zaakceptowania.
Kupiłem zaniedbany wóz - do zrobienia m.in. hamulce, rdza ale to wina poprzedniego właściciela nie samochodu.
To na zachętę. Ponoć nie ma żadnych większych usterek.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 139KM 102kW [l/100km]

11,0