Ocena kierowcy - Hyundai Lantra I

RZEPAS, 17 lat temu
Rok produkcji 1995
Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Jestem z tego auta bardzo zadowolony mam go co prawda niedługo ale jak tak dalej pójdzie to będę myślał poważnie nad eksploatacją tej marki w przyszłości.Jest to mój pierwszy HYUNDAI.
mogłaby chodzić płynniej,czasami kiepsko wchodzi jedynka i wsteczny
nie narzekam,jest dosyć miękki,należy uważać na garby,łatwo można zaryć podwoziem, co już zaliczyłem.
Dobra,jednak dla wyższych osób może być uciążliwe ruszanie spod świateł tych u góry poprostu nie widać.
Jak dla mnie miejsca za kierownicą sporo,wielostopniowa regulacja fotela pozwala ustawić fotel osobom o różnym wzroście.Ztyłu sporo miejsca,fakt wożę tam tylko córkę ale sam też siedziałem z samej ciekawości.
Klimatyzacja ok.Jeśli chodzi o czas nagrzania się wnętrza,to nie można wymagać nic więcej,jest naprawdę ok.
z przodu jest sporo miejsca nawet zimą z uwagi na grubszy ubiór,z tyłu też nie można narzekać
powyżej 120 zaczyna go trochę słychać ale to jest właśnie to taki sportowy charakter.
w mieście wbrew pozorom - 2 litry poj. - mieszczę się w 9 l.
Uważam że ten samochód jest warty zakupu.Za taki komfort i bogate wyposażenie w innych autach zapłacimy dużo,dużo więcej !
doświadczyłem jednej awarii ( problem z opuszczaniem szyby od strony kierowcy ) Oprócz tego nic nie wymieniałem żadnych problemów.
Żadnej poważnej usterki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 139KM 102kW [l/100km]