Ocena kierowcy - Hyundai Pony IV Hatchback

Piotr z Krakowa, 17 lat temu
Rok produkcji 1991
Hyundai Pony IV Hatchback 1.3 72KM 53kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Fajne autko, nie boje sie ze mi je ktos zapierprzy, mozna sie nauczyc jezdzic i nei martwic ze kobieta przytarla gdzies na parkingu... Osiagow wielkich nie ma wiec mlody kierowca si enie zabije. Polecam poczatkujacym i tym ktorzy moga sobie tanio albo za darmoszke gaz wyregulowac :D
Przy w miare systematycznej regulacji instalacji gazowej wszystko jest cacy, gorzej gdy zapomnimy o tym, wtedy problemy przy zapalaniu, przy trzymaniu wolnych obrotow, silnik gasnie, slabo ciagnie, duzo pali. Ja reguluje raz na 1.5 miesiaca i jest cacy :D Silnik chodzi dosc glosno, o przyspieszeniu mozna zapomnieć ale to nie rakieta :D
Chodzi, biegi wskakuja rowno i nie ma problemow, cos mi tam ze wstecznym ostatnio nie halo, ale ogolnie nie narzekam :D
Wszelkie dziurki i dziureczki czuje sie na kierownicy, brak wspomagania wiec trzeba sie nakrecic... Ale lepsze to niz duzy fiat :D
Z przodu oki, ale widocznosc do tylu nie najlepsza... Mimo wszystko z parkowaniem problemu nie ma.
Taaa, no co tu moge napisac, auto z poczatku lat 90 wiec miejsca na kubki, jakis fajnych schowkow nie uswiadczysz... Daje przecietnie bo jest lusterko u pasera z przodu :D
Klimy nie ma, ale po co? Latem szybe otworze, zima ubieram sie w kozuch i tyle :D Ale tak prawde mowiac kiepsko z tym.... Trzeba sie przyzwyczaic.
Z przodu bajka, ale z tylu to juz nie najlepiej. Regulacji foteli prawie brak oprocz standardowej. Ale to 15 letnie auto :D 2-3 godzinan jazda klopotu nie sprawia, ale juz dojechanie z Krakowa nad morze bez masarzu posladkow to spory wyczyn :D
Moze w bagazniku jest ciszej, nie wiem nie jechalem, w srodku musze glosno wlaczyc radio zeby silnika nie slyszec...
Czesci tanie i sporo ich na szrotach, naprawy nieklopotliwe, wlasciwie tylko reguluje instalacje gazowa... Ostatnio strzelil mi mechanizm wycieraczek, na allegro kupilem za 40... takze autko jest tanie w ekspoatacji, ale trzeba o nim pamietac. Poprzedni wlasciciel zaniedbal i pare zlotych na naprawe poszlo.
Za takie pieniazki to naprawde dobre auto... Moj rocznik za 1500 na allegro stoi.
Czesto regulacja instalacji gazowej (10 razy w roku)
Na szczescie nic powaznego sie nie dzieje :D

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 72KM 53kW [l/100km]

9,3