Ocena kierowcy - Hyundai Pony IV Hatchback

629@bluemail.ch, 21 lat temu
Rok produkcji 1994
Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 72KM 53kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
auto naprawde godne polecenia jak ktoś nie oczekuje mercedesa to naprawde sie nie rozczaruje zamiast kupować CC lub inne dziadostwo lepiej mieć pony :-)
całkiem niezły, zawsze zapala, dosyć elastyczny jak jest dobrze wyregulowany pracuje super
praca nie bez problemów cieżko wchodzi dwójka na zimnym silniku mam nadzieje że to ustąpi po wymianie oleju w skrzyni bo juz na to pora ale całkiem możliwe że to synchronizator :-(
całkiem przyzwoity ale tzreba uważać na ciasnych szybkich zakretach bo potrafi zarzucić zla jak ktoś spokojnie jeździ to bez niespodzainek tylkoi mogłby być troche twardszy
widać wszystko od samego przodu do samego tyłu mimo że to sedan tył widać dobrze i można parkowac nawet na lusterka
wszystko pod ręką czytelnie i przyjemnie radyjko mogłoby być wyżej
szyby nie paruja, ogzrzewanie doskonałe dobra dmuchawa całkiem nieźle
całkiem duzo miejsca ja mam 190cm i miejsca jest duż nawet z tyłu jak odsune fotel do konca to usiądzie osoba średniego wzrostu
słychać silnik im szybciej tym bardziej ale ja to lubie bo ma fajny dżwięk :-)
w mieście w zimie 9-10 latem ok 7-8 zależy od stylu jazdy ale przerabiam na gaz ceny i dostępność części całkiem nieźle i bez przesady
generalnie super auto za rocznik 94 z przebiegiem 95 tys w od I właściciela w stanie jak z igły zapłaciłem 9 tys zł dostałem nawet zimówki radio i 4 głośniki nie da się kupić większego auta za taką cenę polecam
brak usterek
brak usterek