Ocena kierowcy - Hyundai Scoupe

woj, 18 lat temu
Silnik 1.5 i 86KM 63kW
Rok produkcji 1992
Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
mimo wielu wad lubię to autko - na miasto i dłuższe trasy dla dwóch młodych osób jest super, duży bagażnik, składane fotele - wchodzą dwa rowery i bagaże! nawet można w min spać we dwójkę
ostatnio coś słabnie, ale pow. 3000 ciągnie żwawo
zaczyna powoli dostawać jakiś luzów, wsteczny czasem nie wpada
strasznie skacze, amory z tyłu mam do wymiany niestety... na zakkęcie jak sa wyboje to robi bokami mocno
jest super
wszędzie sięgam. fotele - przyzwyczaiłem się, mogę całą noc jechać
ogrzewanie super, dopóki silnik dmuchawy się nie spalił czy co... nie działa wogóle. obieg też mi padł, przycisk się wcisnął na stałe ;)
po roku jeżdzeniaz maksymalnie odsunietym fotelem przysuwam się coraz bliżej - do radia nie sięgałem. mam ponad 190 cm i spoko sie mieszcze. z tyłu nawet drobne dziewczyny na wybojach zaliczają głową sufit ;)
jest wporzo, moze nie mam porównania...
pali mniej niz polonez, naprawy jednak są kosztowne. do tej pory zrobiłem: szlif wału 1600, regen alternatora ok 200, akumulator i wymiana pompy paliwa (zwarcie) ok 350, przednie amory sacks 700 itp itd.... ale bez auta nie miałbym roboty...
kupiłem go za 5000, przez 2,5 roku władowałem pewnie drugie tyle, ale juz teraz działa ok. czy w auto za 10000 nie musiałbym włożyc tez tych 5000?
linki od maski brak, otwiera sie sposobem. wszystkie mało ważne kontrolki wysiadły. klapka wlewu ledwo się otwiera, uszczelka tylnej szyby wypada, linka el. szyby urwana, korbka szyberdachu połamana - dach przecieka od kiedy go kupiłem.... czy ktoś go ode mnie kupi?
wał szlifowałem z powodu zaniedbań poprzednich włascicieli. zawsze odpala, zimą też. nigdy na trasie nie zawiódł, duże naprawy zawsze były "planowe", jak już błagał o litość ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 86KM 63kW [l/100km]

8,3