Oceny Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996

Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996

~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
No coz: kupilem okazyjnie, sluzyl wiernie. Przez 3 lata wlozylem w niego moze z 800zl, nie liczac spalonego oleju ;) Musze polecic to auto, bo nawet jak sie trafi bardzo wymeczone, to i tak pojezdzi (naturalnie trzeba umiec jezdzic starym samochodem, wozic w zimie ze soba samostart w sprayu itd). Wiele nim przezylem, ale zawsze dojechalem do celu. Generalnie auto jest idealnym samochodem na pierwsze auto dla swiezo upieczonego kierowcy. Po...
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Jak na auto takiej klasy z takim silnikiem sprawuje się bez zarzutu,jest dobrą bazą tuningu,lecz słaba dostępność części tuningowych utrudnia zadanie zapaleńcom.Jest to oryginalny model na naszych drogach z nigdy nei stażejącym sie nadwoziem typu klasycznego coupe.Nie jest ta jakiś trzydrzwiowy pseudo cupe,tylko prawdziwy dwudrzwiowiec.Ładna linia,zgrabne kształty,łądne wnętrze,ale z niesbyt dobrych materiałów,niezawodny silnik,100%...
~robertts81@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
z mojego auta jestem bardzo zadowolony bezawaryjne tanie w utrzymaniu czesci dostepne ekonomiczny odkrylem je przypadkowo w tej chwil w mojej miejscowosci jest juz ich kilka moje marzenie o tanim i sportowym samochodzie spęlnilo sie
~Don Marcos
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Samochod robi wrazenie: wygladem i to ze jest rzadko spotykany na naszych drogach. Pamietam jak moj kumpel ktory interesuje sie samochodami zobaczyl pierwszy raz mojego Hyundaia Scoupe, mowil ze taki model widzi pierwszy raz na oczy (a rozmowa nasza odbywala sie w 2006 roku). Samochod robi tez wrazenie na dziewczynach, mowia ze jest piekny:) No i te zazdrosne oczy innych kierowcow. Co by nie mowic, koreanczycy postarali sie i zrobila naprawde...
~Dawid
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Cena samochodu jest obecnie w granicach od 1600zł sprowadzany do 5000 taki na wypasie w Polsce na polskich blachach. Jakość Blach katastrofa koreańce się nie postarali. Błotniki tylne się sypią. Cena części szkoda gadać. Drogie. ogulnie nie jest źle. Wyglądem jest extra. i dlatego Dobra ocena.
~Jaro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Samochód bardzo tani pod względem utrzymania i spalania, wygodny, doskonały na dłuższe podruże, posiada prawie pełną elektrykę i Klimatyzację, dobre przyspieszenie i zawieszenie. Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, estetyczne wykończenia. Trwały po przejechaniu 208 000 km nie bierze oleju
Dziennik kosztów dla Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW
7,4
~WITKOWSKI1993
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Bardzo ładne, niskie sportowe autko. Dziewczyny się odwracają i im się podoba, ale w standardzie a ni żaden typu \"wiocha to my\".:P
3,1
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
dobre i tanie auto na poczatek . Problem z czesciami ale zawsze mozna na uzywkach z allegro jechac
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Świetny, niezawodny samochód za dobre pieniądze. Bardzo dobry stosunek mocy do wagi samochodu. (waga tylko 970kg).
~Pucek
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
fajne ładne rzadkie autko o dość przyzwoitych osiągach z niedrogimi częściami (tyle że słabo dostępnymi) za naprawdę śmieszne pieniądze