Ocena kierowcy - Hyundai Scoupe

Don Marcos, 17 lat temu
Silnik 1.5 i 86KM 63kW
Rok produkcji 1993
Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Samochod robi wrazenie: wygladem i to ze jest rzadko spotykany na naszych drogach. Pamietam jak moj kumpel ktory interesuje sie samochodami zobaczyl pierwszy raz mojego Hyundaia Scoupe, mowil ze taki model widzi pierwszy raz na oczy (a rozmowa nasza odbywala sie w 2006 roku). Samochod robi tez wrazenie na dziewczynach, mowia ze jest piekny:) No i te zazdrosne oczy innych kierowcow. Co by nie mowic, koreanczycy postarali sie i zrobila naprawde swietny samochod.
Silniczek chodzi idealnie tak jak powinien. Jeszcze wiele tysiecy km na nim zrobie:)
Wszystkie biegi wchodza dobrze oprocz jednego - wsteczny. Czasami nie chce zalapac, ale jak czytam inne opinie uzytkownikow H. Scoupe to jest to chyba standard.
Widocznosc super, nie mozna sie przyczepic do niczego.
Nawiewy dzialaja dobrze. Ja mam szyberdach dodatkowo wiec czuje sie jak mlody bog:))
Z przodu jest pelen komfort, sporo miejsca itp. Z tylu rowniez nie jest zle, 2 osoby wejda spokojnie. Przypominam ze to coupe wiec z tylu nie ma wiele miejsca jak np. w sedanach.
Moj Hyundai ma bardzo dobre wyciszenie, chodzi cichutko.
Mam LPG wiec jezdze za darmo prawie.
Moj Scoupe ma 13 lat, niedawno przeszedl testy komputerowe u mechanika. Testy wyszly bardzo pomyslnie.
Nie zanotowalem takich.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 86KM 63kW [l/100km]