Lista ocen Hyundai Sonata II (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrus@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 95KM 70kW
mialem wczesniej sonatke I i tam dalbym 5 za uklad jedny. jedynka byla kopia mitsubishi galanta. Po przekroczeniu 130km/h autko przysiadalo i ze wzrostem predkosci coraz to lepiej trzymalo sie drogi, poprostu rewelacja. W dwojce koreance wymyslili cos sojego, i efekt mierny. Po pierwsze kieskie amortyzatorki. Autko z przebiegiem 90tys nie przeszlo przegladu. Proste zamienniki wystarczyly na kolejne 20tys !!!! Dopiero jak wymienilem na Kayaba...
~ADASZELAZNY@HOTMAIL.COM
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
KOMFORT BADZO WYSOKI, NIE USTĘPUJE OMEDZE, ACCORD, CAMRY, MIĘKKIE ZAWIESZENIE, NIESTETY AMORTYZATORY W TYM SAMOCHODZIE NIE WYTRZYMUJĄ NAWET 50 TYS KM. NIE POLECAM WYMIANY NA ORYGINALNE HYUNDAIA (BRAK GWARANCJI- PIERWSZE WYMIENIAŁEM PRZY 30 TYS KM) DRUGI KOMPLET PRZY 90 TYS KM) PODOBNO TO ZŁE SKŁADOWANIE AMORTYZATORÓW MARKI HYUNDAI- ZALECAM WYMIANĘ NA KAYABY MONTOWANE W NISSANIE MAXIMIE
~ml
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
Baaaaardzo wygodne auto.komfort jazdy jest super.Jeździłem nową toyotą Avensis-nie ma co porównywać.Tym samochodem się po prostu płynie.to co bardzo w nim cenie i czym się wyróznia od obecnie produkowanych pojazdów to to,że jest niski i siedzi się w nim blisko ziemi.Z tyłu jest tyle miejsca na nogi,że osoby mające nawet 180 cm wzrostu będą jechały w bardzo komfortowych warunkach.
~mar_przem@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
raczej charakteru sportowego nie ma, to rodzinna limuzyna do spokojnej jazdy, ale można też trochę \"poszaleć\". Zawieszenie w warunkach polskich dróg naprawiałem dwa razy (tuleje i łącznik stabilizatora), ale nie były to kosztowne naprawy.
~Jarek Idzior
Sedan 2.0 95KM 70kW
Zawieszenie jest dość twarde. Samochód nie przechyla się na szybko pokonywanych zakrętach. Nie wpada w kołysanie na nierównościach. Nieprzyjemna jazda w koleinach (szerokie opony). Pewne trzymanie drogi nawet przy 200km/h.
~snatch777
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Uważam, że auto prowadzi się dobrze - przed wymianą zawieszenia było tragicznie, ale teraz jest ok. Wprawdzie nie jest to Mercedes, ale przebija pod tym względem wiele innych samochodów.
~pawelw@dabrowa.pl
Sedan 3.0 i V6 142KM 104kW
twarde zawieszenie - dobrze spisujące się przy dużych prędkościach, przesiadłem się do sonaty z opla calibra który paradoksalnie wydawał się bardziej mięki, wspomaganie świetne
~Grzegorz Ciąpała
Sedan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Jak dla mnie to układ jezdny przystosowany do szybkiej jazdy dla tego zbyt twardy.Nie nadający się na polskie drogi.Samochód trzyma sie świetnie drogi.
~Krzysztof
Sedan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Dobrze trzyma się drogi, choć zawieszenie trochę sztywne, przy prędkościach poniżej 100km/h niepotrzebnie tak trzęsie. Powyżej 120 km/h jest ok!
~SCORUPA
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
Układ jezdny jest dobry nie za miękki i nie za twardy w sam raz na nasze drogi,przede wszystkim Sonata jest autem bardzo wygodnym