Ocena kierowcy - Hyundai Tucson I SUV Facelifting

mp64, 14 lat temu
Silnik 2.0 CRDi VGT 150KM 110kW
Rok produkcji 2009
Hyundai Tucson I SUV Facelifting 2.0 CRDi VGT 150KM 110kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Inne : komfort podróży, cudowny do caravaningu
Mnóstwo miejsca - mam 180cm, po złożeniu tylnych siedzeń przespałem się na Okęciu przed odprawą o 4rano, podróż nie męczy, można jechać kilka godzin bez odpoczynku i zmęczenia, prowadzi się pewnie i bezpiecznie, może być wszechstronnie wykorzystywany.
Bardziej 4+, ale za krótko jeżdżę. Za to do holowania celujący (czyli ponad 5). Czasami się wydaje , że można by lekceważyć zakaz wjazdu z przyczepami na niektórych drogach zagranicą, w kraju nie ma takich problemów.
Co prawda zmiana biegów jest długa, ale skrzynia precyzyjna
Może mało komfortowy ale bardzo pewny.
Przy skrętach w lewo trzeba wychylić głowę, ale to zależy od ułożenia foteli i zagłówka. Zazwyczaj czysta przyjemność
Nic dodać , nic ująć
Trzeba się nauczyć z tego korzystać. To jedyny problem. Zimą zaś ogrzewane siedzenia - czysta poezja.
Auto nie olbrzymie, 430cm, ale nikt jeszcze nie narzekał, przestrzeń daje poczucie swobody i bezpieczeństwa
Oczywiście słychać diesla, ale nic ponadto.
Paliwo ujdzie, awarie na razie obok mnie, ceny przeglądu (w Salonie) trochę obniżają ocenę.
Mam wóz dla rodziny, domu, ogrodu, przyczepy, na domek w lesie, narty zimą. Silnik diesel do holowania , na mokrej trawie pod górkę na kempingu zużycie paliwa zależy od ciężaru stopy
Cóż, 8 miesięcy
Drobny wyciek z tylnego mostu, w ramach gwarancji.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDi VGT 150KM 110kW [l/100km]

5,9