Ocena kierowcy - Hyundai Tucson III SUV

Jazda próbna, 8 lat temu
Silnik 1.6 GDI 132KM 97kW
Rok produkcji 2015
Hyundai Tucson III SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Dodaje opinie po jeździe próbnej. Chciałem kupić to auto a z tym silnikiem nie było opinii. Dealerzy dysponują najcześciej dieslem 1,7. Trochę naszukałem się wersji z wolnossąca benzyną i w końcu ja przetestowałem. Może komuś to Pomorze. Mi ta jazda pomogła tak ze nie kupiłem tego auta. Z góry przepraszam za błędy - pisze z telefonu.
Na tym się skupię. W jeździe miejskiej naprawdę wystarczy, jest cichy i wystarczający. Problemy pojawiają się przy większych prędkościach. Przyspieszenie 80-120 na 4 biegu tragedia, próba 100-140 na 5 jeszcze gorzej. Na 6 praktycznie stoi. Jazda odbywała się z 3 osobami w kabinie. Nie wyobrażam sobie tego z bagażem i pełna kabina. Jeśli nie jeździcie w trasy to śmiało to wystarczy, w innym przypadku odradzam.
Bez uwag
Wszystko chodzi bardzo lekko. Najgorzej z hamulcem, lekkie muśnięcie i czoło w szybie. Ale generalnie jes dobrze
Bez uwag, testowałem wersje z kamera i bez w obu przypadkach ok.
W wersji Comfotr wyświetlacz radia jak w Astrze 2 - tragedia. Reszta bez uwag. Dopłata do wersji Style uzasadniona.
Bez uwag,ale proszę zwrócić uwagę na czynnik klimatyzacji - będzie drogo.
Z przodu i z tylko dużo miejsca.
Nie zauważyłem nieprawidłowości.
Spalanie w czasie testu 9 l. Komputer skasowałem po rozgrzaniu silnika, jechałem eko poza próbami przyspieszenia. Zrobiłem ok 40 km.
W wersji 1,6 gdi dobra, ale przy silniku turbo traci urok. Dlatego nie kupiłem tego samochodu!
5 lat gwarancji powinno zabezpieczyć temat
Jw