Lista ocen Hyundai XG (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dwicher@interia.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Doskonały samochód pod warunkiem że z drugiej ręki, BEZNADZIEJNY SERWIS przynajmniej w małopolsce i na śląsku, przynajmniej dla wersji amerykańskiej, bardzo drogie części w serwisie, radzę omijać serwisy z daleka chyba że w ostateczności. Brak zamienników.
~Karol
Sedan 3.0 192KM 141kW
autko można tani kupic z rynku wtórnego (cena nowego była dość wysoka) jeżdziłem już i okularem i A6 ale to auto niczym nie ustępuje wymienionym - chyba ze ceną i prestiżem ( wygląd to rzecz gustu jednym się podoba ,innym nie
~riko56
Sedan 2.5 V6 163KM 120kW
nie mogę ocenic !!!.20 lat wcześniej kosztowało auto ok 150tys.mnie sie podoba!! chociaż w odbudowę włożyłem ok 15tyś.ale nie chodzi o pieniądze tylko o to cos co to auto po prostu ma w sobie...
~Adam adambarszcz@o2.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
dla mnie to normalny Mercedes tylko tani - jak już pisałem jestem wysoki i trochę jest za ciasno na prawą nogę na krótkich trasach, na długich można włączyć tempomat i nogi wyprostować za pedałem hamulca
~konrad wyppich ewmatic@interia.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
początkowa relacja jakości do ceny przy zakupie jest dobra , ale z czasem gdy zaczynają się usterki i naprawy jest gorzej niż żle
~wojti
Sedan 3.5 i V6 24V 197KM 145kW
za takie pieniądze ciężko znaleźć tak luksusowy samochód z takim przebiegiem i rocznikiem
~monolit
Sedan 3.0 192KM 141kW
Nie wydaje mi się żeby można było znalezc za taką cenę bardziej komfortowy i mocny samochód w tym roczniku
~Adrian Respond
przystepna cena [ok. 32000 euro], duza utrata wartosci przy odsprzedazy
~KillRoy
Sedan 3.0 192KM 141kW
Możemy mieć naprawdę super furę za nie duże pieniądze
Dziennik kosztów dla Hyundai XG
20,4
16,5
~Plankton
Sedan 3.0 192KM 141kW
Kapitalne auto za małą kaskę z rynku wtórnego.