Oceny Infiniti Q30

Najnowsze oceny Infiniti Q30

3,7
~Piotrek
Crossover 1.6T 156KM 115kW
Auto uzytkowane od 4 miesiecy, raczej intensywnie 50 x 50 trasa miasto. Całokształt na plus. Zdecydowanie fajne zawieszenie, wygodne fotele, przyzwoita widoczność. Fajne nadwozie, narysowane inaczej niż cała reszta. Raczej nie jest to częsty gość na drogach a to wyróżnia. W środku cicho. Troche maly bagażnik, płaski bardzo. Wnętrze zbyt barokowe, konkurencja jest tu bardziej nowoczesna, ale co kto lubi. Ostatnio jednak nam wystrzelił,...
3,4
~Pawelec
Crossover 1.5D 109KM 80kW
Auto przepiękne zwracające na siebie uwagę. Części dostępne ze względu na fakt że w 90% to Mercedes. Spalanie bardzo niskie. Jedyna wada to dość ciasne wnętrze. Auto nie jest limuzyną ale w innych autach tej klasy miejsca wewnątrz jest wiecej.
~dariusz_sajdak
Crossover 1.6T 156KM 115kW
Auto użytkuję ponad 3 lata, trasa/miasto 50%/50%. Fajnie narysowana linia, wyróżnia się na drodze, ludzie się odwracają. Wygodne fotele, raczej sztywno ale przyjemnie - dzięki temu dobrze trzyma się w zakrętach. Multimedia trochę przestarzałe, mi osobiście brakuje Android Auto / Car play. Jestem pierwszym właścicielem - zero problemów, bezawaryjny, tylko eksploatacyjne rzeczy. Pod spodem praktycznie wszystko z Mercedesa GLA.
~Dawid
Crossover 1.5D 109KM 80kW
Fajny samochód, dający sporo komfortu i możliwość wyróżnienia się. Na tle konkurentów atrakcyjna stylistyka i sportowy charakter są powiewem świeżości w zachowawczym segmencie premium zdominowanym przez Audi, Mercedesa i BMW, a technologie zapożyczone od Mercedesa wzbudzają zaufanie potencjalnych klientów. Szkoda, że zniknął z naszego rynku. Infiniti jest samochodem rzadko spotykanym na naszych drogach zdominowanych przez powyżej wspomniane...
~artur_brzeczkowski
Crossover 2.2D 170KM 125kW
Świetne auto, bardzo wygodne mimo, że to wersja Q30S czyli sport z utwardzonym zawieszeniem - wcześniejsze moje samochody były bardziej twarde. Samochód bardzo dobrze wykonany, materiały świetnej jakości, dobrze wyciszony. Prowadzenie pewne, w zakrętach auto jest jak przyspawane do drogi. Sylwetka wyróżniająca się na drodze, bardzo dynamiczna i pięknie poprowadzona linia boczna. Fantastyczne felgi :).
~Sławomir
Crossover 2.2D 170KM 125kW
Bliźniak technologiczny mercedesa GLA który wyróżnia się na drodze i jest tańszy. Serwis i części do ogarnięcia bez problemu
~Jacek
Crossover 1.5D 109KM 80kW
Bardzo porządny samochód klasy premium, zaskakująco oszczędny, trwały, ciekawy stylistycznie oraz doskonale wyposażony.
~KR
Crossover 2.0T 211KM 155kW
Mam QX 30 od kwietnia 2018r. Za duzo pali - średnio 10l / 100 km - reszta ok.
~FMXmlody
Crossover 2.2D 170KM 125kW
Szukałem komentarzy przed zakupem niewiele ich było dlatego obiecałem sobie, że uzupełnię jak będę już miał wystarczającą wiedzę dla potomnych :)
~Michał
Crossover 1.5D 109KM 80kW
Samochód inny niż wszystkie w klasie premium, ładny, komfortowy z nutką sportu w swojej stylistyce. Ni to kompakt ni to crossover. Fajnie to wyszło Infiniti