Lista ocen Infiniti Q70 (7)

~Pawel Kos
Sedan Facelifting 2.2d 170KM 125kW
Ocena będzie na zimno. Auta używam do pracy, jako taxi w Londynie więc moje oceny są z jazdy 80% miasto, 20% trasa. Jeździłem również sporo firmowym bmw 520d więc będzie trochę porównań. Po zrobieniu 10000km jestem zadowolony. Silnik Mercedesa 2.1 CDI, skrzynia 7 stopniowa też z Mercedesa. Auto jak dotąd nie sprawiło mi żadnych problemów, a używam go nie lekko. Mam wersję premium co znaczy że nie ma dodatkowych kamer, audio premium itp....
~Artur
Sedan Facelifting 2.2d 170KM 125kW
Autko bardzo duże i ciężkie co jest wyczuwalne podczas manewrowania kierownicą, wyjątkowo komfortowe, jakość materiałów tak jak w Lexusie czyli najwyższy poziom , wg mnie przebija konkurencję w swoim segmencie takich aut jak BMW 5 , Audi A6, Mercedesa E klasę . Spalanie relatywnie niskie jak na gabaryty auta oraz wolną skrzynię biegów.
~JB
Sedan 3.5 V6 364KM 268kW
Auto na pierwszy rzut oka przypomina mazde 6. Więc nie rzuca się w oczy, w porównaniu z innymi modelami tej marki. Jazda i przyspieszenie rewelacyjne. Przy prędkościach powyżej 160 km/h uciążliwy hałas. Tylni napęd wymaga uważnego prowadzenia, zwłaszcza na nierównościach. Auto nietuzinkowe i mające swój niezbyt ostentacyjny charakter. Polecam jeśli priorytetem jest frajda z jazdy. Spalanie dzięki hybrydzie nie jest zatrważające.
~JB
Sedan 3.5 V6 364KM 268kW
~Barsoc
Sedan Facelifting 3.7 V6 320KM 235kW
Ani jednej awarii.Przyzwoite przyspieszenie.Dobra kontrola jazdy.Wygoda.Dobre materiały i wykończenie.
~Grzegorz
Sedan Facelifting 3.5 V6 364KM 268kW