Oceny Intrall – wybierz model

Najnowsze oceny Intrall

3,6
~bolo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Auto dostosowane do potrzeb firmy budowlanej. Pakowne, nie ma powodów żeby go oszczędzać, nowy - stosunkowo tani, wozi duże ładunki - tylko z nazwy ładowność 1520kg, w rzeczywistości 3t. Wada - za dużo pali, a jak weźmie go w swoje obroty jakiś szaleniec, który chce z neigo zrobić auto wyścigowe to spalanie może być straszne. Stworzony do ciężkiej pracy z niedużymi przebiegami.
2,5
~Zygmunt Gwóźdź zgwozdz@energopomiar.com. pl 10 lat ok. 40 000 na honkerze (2)
Terenowy 2.4 TD 87KM 64kW
Hard top przecieka, resory tylne za słabe zaladowany samochód (nawet niewielkim ładunkiem) wlecze tyłek po ziemi (w poprzednim egzemplarzu miałem dołożone dodatkowe pióro było o niebo lepiej) MIMO WSZYSTKO AUTKO JEST SUPER W TERENIE IDZIE JAK BURZA DZIEKI CZEMU OSZCZĘDZAMY NOGI I GRZBIETY NIE MUSZĄC NOSIĆ SPRZĘTU. NALEŻY GO DOPIEŚCIĆ JEŻELI NIE TO NIE WIEM CZY NASTĘPNY TEŻ BĘDZIE HONKER. W DODATKU SPORO OSÓB PYTA CO O NIM MYŚLĘ JAKO UŻYTKOWNIK
3,2
~wasyl z 12BZ Szcz
Terenowy 2.4 TD 87KM 64kW
na poligonie jezdzilem po drodze czolgowej i trodno dostepnym terenie lesnym,w niczym nie ustepowal pojazdom gasienicowym.wyciagarka okazala sie bezurzyteczna.minusem jest mala wytrzymalosc jednostki napeddowej i elementow zawieszenia.
3,6
~Grizzli
Furgon 2.4 TD 102KM 75kW
Nie jest źle . Za tą kase nie kupi się nic lepszego.
~mamba
Furgon 2.4 TD 102KM 75kW
auto skrzyniowe wiec sie troche kladzie na nie i sie troche w nie gniecie silnik super tylko skrzynia biegow za krotko zestopniowana bo 120-130km/h max
2,5
~vip22222
Furgon 2.4 TD 102KM 75kW
kupiłem go nowego i bardzo żałuje za takie pieniądze można kupić coś używanego i włożyć troszkę w remont. Zdecydowanie odradzam te auto
~andrzej andrzej
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
ok,ok
~piter
Furgon 2.4 TD 102KM 75kW
silniczek brzmi elegancko bez zbednych halasow(przy spokojnej jezdzie:)Silnik mocny (spokojnie da sie samochod rozpedzic do\"zamkniecia\" licznika)jednak halas nie pozwala jechac z predkoscia 160km/h zbyt dlugo (Silnik)
~maciek nova 13 super
3,3
~olek
Terenowy 2.4 TD 87KM 64kW
trzeba dokręcac na początku niektóre elementy nadwozia i zawieszenia (Bezawaryjność (drobiazgi))