Oceny Intrall – wybierz model

Najnowsze oceny Intrall

~bolo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Intrall Lublin 3
Auto dostosowane do potrzeb firmy budowlanej. Pakowne, nie ma powodów żeby go oszczędzać, nowy - stosunkowo tani, wozi duże ładunki - tylko z nazwy ładowność 1520kg, w rzeczywistości 3t. Wada - za dużo pali, a jak weźmie go w swoje obroty jakiś szaleniec, który chce z neigo zrobić auto wyścigowe to spalanie może być straszne. Stworzony do ciężkiej pracy z niedużymi przebiegami.
2,5
~Zygmunt Gwóźdź [email protected] pl 10 lat ok. 40 000 na honkerze (2)
Intrall Honker 2000
Hard top przecieka, resory tylne za słabe zaladowany samochód (nawet niewielkim ładunkiem) wlecze tyłek po ziemi (w poprzednim egzemplarzu miałem dołożone dodatkowe pióro było o niebo lepiej) MIMO WSZYSTKO AUTKO JEST SUPER W TERENIE IDZIE JAK BURZA DZIEKI CZEMU OSZCZĘDZAMY NOGI I GRZBIETY NIE MUSZĄC NOSIĆ SPRZĘTU. NALEŻY GO DOPIEŚCIĆ JEŻELI NIE TO NIE WIEM CZY NASTĘPNY TEŻ BĘDZIE HONKER. W DODATKU SPORO OSÓB PYTA CO O NIM MYŚLĘ JAKO UŻYTKOWNIK
~wasyl z 12BZ Szcz
Intrall Honker 2000
na poligonie jezdzilem po drodze czolgowej i trodno dostepnym terenie lesnym,w niczym nie ustepowal pojazdom gasienicowym.wyciagarka okazala sie bezurzyteczna.minusem jest mala wytrzymalosc jednostki napeddowej i elementow zawieszenia.
~Grizzli
Intrall Lublin 3
Nie jest źle . Za tą kase nie kupi się nic lepszego.
~mamba
Intrall Lublin 3
auto skrzyniowe wiec sie troche kladzie na nie i sie troche w nie gniecie silnik super tylko skrzynia biegow za krotko zestopniowana bo 120-130km/h max
2,5
~vip22222
Intrall Lublin 3
kupiłem go nowego i bardzo żałuje za takie pieniądze można kupić coś używanego i włożyć troszkę w remont. Zdecydowanie odradzam te auto
~piter
Intrall Lublin 3
silniczek brzmi elegancko bez zbednych halasow(przy spokojnej jezdzie:)Silnik mocny (spokojnie da sie samochod rozpedzic do\"zamkniecia\" licznika)jednak halas nie pozwala jechac z predkoscia 160km/h zbyt dlugo (Silnik)
~maciek nova 13 super
3,3
~olek
Intrall Honker 2000
trzeba dokręcac na początku niektóre elementy nadwozia i zawieszenia (Drobne usterki)
~rynknowski