Dodaj swoją ocenę

Elektrycznym

Najnowsze oceny Intrall

~mamba
Intrall Lublin 3 I
auto skrzyniowe wiec sie troche kladzie na nie i sie troche w nie gniecie silnik super tylko skrzynia biegow za krotko zestopniowana bo 120-130km/h max
~bolo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Intrall Lublin 3 I
Auto dostosowane do potrzeb firmy budowlanej. Pakowne, nie ma powodów żeby go oszczędzać, nowy - stosunkowo tani, wozi duże ładunki - tylko z nazwy ładowność 1520kg, w rzeczywistości 3t. Wada - za dużo pali, a jak weźmie go w swoje obroty jakiś szaleniec, który chce z neigo zrobić auto wyścigowe to spalanie może być straszne. Stworzony do ciężkiej pracy z niedużymi przebiegami.
2,5
~Zygmunt Gwóźdź zgwozdz@energopomiar.com. pl 10 lat ok. 40 000 na honkerze (2)
Intrall Honker 2000 I
Hard top przecieka, resory tylne za słabe zaladowany samochód (nawet niewielkim ładunkiem) wlecze tyłek po ziemi (w poprzednim egzemplarzu miałem dołożone dodatkowe pióro było o niebo lepiej) MIMO WSZYSTKO AUTKO JEST SUPER W TERENIE IDZIE JAK BURZA DZIEKI CZEMU OSZCZĘDZAMY NOGI I GRZBIETY NIE MUSZĄC NOSIĆ SPRZĘTU. NALEŻY GO DOPIEŚCIĆ JEŻELI NIE TO NIE WIEM CZY NASTĘPNY TEŻ BĘDZIE HONKER. W DODATKU SPORO OSÓB PYTA CO O NIM MYŚLĘ JAKO UŻYTKOWNIK
~wasyl z 12BZ Szcz
Intrall Honker 2000 I
na poligonie jezdzilem po drodze czolgowej i trodno dostepnym terenie lesnym,w niczym nie ustepowal pojazdom gasienicowym.wyciagarka okazala sie bezurzyteczna.minusem jest mala wytrzymalosc jednostki napeddowej i elementow zawieszenia.
2,5
~vip22222
Intrall Lublin 3 I
kupiłem go nowego i bardzo żałuje za takie pieniądze można kupić coś używanego i włożyć troszkę w remont. Zdecydowanie odradzam te auto
~Grizzli
Intrall Lublin 3 I
Nie jest źle . Za tą kase nie kupi się nic lepszego.
~piotrex
Intrall Lublin 3 I
Silnik jest bardzo dobry pod warunkiem pilnowania przegladow (Silnik)
2,2
~Adam
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Intrall Lublin 3 I
trzeba go rozkręcać do 3tyś żeby zmienic bieg bo się słabo radzi i ryczy jak kobieta przy porodzie:) (Silnik)
~mumin
~paliwiczewic