Lista ocen Isuzu D-Max II Double Cab (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Honda123
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Prowadzenie D-Maxa też jest przyjemnością . Zawieszenie wielowahaczowe z przodu ze wzmocnionym stabilizatorem jest bardzo komfortowe nierówności wybiera gładko i bezproblemowo , na zakrętach też jest sztywny ale trochę się przychyla no ale to normalne z powodu środka ciężkości . Tylne zawieszenie to resory piórowe z amortyzatorami też jest komfortowe na pewno leprze niż w normalnych pickupach . Jest sztywne ale nie do przesady . W końcu musi...
~waldemar
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
I tu bardzo miłe zaskoczenie. Sprężysty ale nie twardy,bardzo pewnie sie prowadzi na zakrętach. powiedziałbym ,że im szybciej tym pewniej. Podskakiwanie tyłu typowe dla pickupów bardzo stonowane. rewelacyjne hamulce.
~minha
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
wyprowadził mnie sam parę razy z sytuacji, gdzie nawet prostym plaskaczem mógłbym polec; szacun! 4x4: nie wiem do końca jak oni to zrobili, ale działa bez blokady tylnego mostu wyśmienicie
~Alex
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Spężysty nawet komfortowy. Dobrze na zakretach nie wychyla sie mocno, stabilny nawet przy dużych predkościach.
~IWEB
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Układ jezdny można określić jako poprawny. Limuzyna to nie jest i tak ma właśnie być. Jazda po Łódzkich dziurach to sama przyjemność.
~Paweł
Nie lubi wolnych manewrów z załączonym 4x4
~sly
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Mozna było lepiej zwrotnice dopasować ale nie jest źle
~Mateusz
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
tył podskakuje ale nie tak jak w innych pickupach
~Tomek
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Jak wspomniałem nie słychać że istnieje. Wspomaganie ok.
Isuzu D-Max II Double Cab