Oceny Isuzu – wybierz model

Najnowsze oceny Isuzu

~DaVid Geo Storm 1.8 Gsi 2006
Sedan 1.8 i 16V 142KM 104kW
Isuzu Gemini
Auto jest wypasione za mała kase masz rasowe GTI mozeszs bez problemu konkurowac z BMW 320 Civic Vtec i podobnymi autami znacznie drozszymi problem z czesciami jesli wiesz gdzie je kupic napisz doi mnie bede wdzieczny [email protected]
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
Isuzu Trooper III
gdyby silnik pracował ok, to całokształt był by doskonały
Terenowy 3.5 i V6 24V 2WD 233KM 171kW
Isuzu Axiom
Auto o nietuzinkowym wyglądzie nie jest przeznaczone dla zwykłego Kowalskiego, ponieważ za te pieniądze kupi nową fabię albo polo, ten samochód jest dla osoby lubiącej wyróżniać się z tłumu, lubiącej zaszaleć (ponieważ tylni napęd daje mnóstwo zabawy) i lubiącej oryginalność. Większość elementów zawieszenia i silnika pochodzi z troopera,więc nie ma problemu z częściami. Łatwo sie w nim zakochać, dlategoteż nieprędko się z nim rozstaniemy.
~Patryk
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max II
Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i...
~freemen11
Sedan 1.6 i 16V 140KM 103kW
Isuzu Gemini
auto full wypas sa tylko czteru sztuki w polsce a znajomu ma najmocniejsza 240kmh na A4 tak maprawde nie wiem ile jechalem bo cyferek na liczniku zabraklo ale na 240 sie zatrzymalo
~Buldozer124
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max I
Pokonując codziennie ok. 300 zakretów po alpejskich serpentynach, zajeździłem już wiele pseudo 4x4 napędowych aut. Isuzu jako pierwsze nie ma problemu z takim obciążeniem ( różnica wysokości 960m). I mimo, że zakręty pokonuje jak Titanic, to i tak mam wrażenie że chciałby jeszcze ciągać kłody.
~argento
Terenowy 3.2 175KM 129kW
Isuzu Amigo I
jak dla mnie wszysko jest super tylko najgorsze ze ma naped na dwa kola a nie na cztery czyli terenowka nazwac go nie moge
~Zapek (Dolnośląskie)
Minivan 2.2 D 61KM 45kW
Isuzu Midi
Ze świeczką szukać tak leciwego samochodu żeby był tak wdzięczny właścicielowi.
~januszfotart
Standard 3.2 i V6 24V L 4WD 208KM 153kW
Isuzu Rodeo
po niecalym roku uzytkowania wszystko jest w porzadku.codziennie uzytkowane.jak go kupilem to dla swietego spokoju zmienilem pasek rozrzadu,sprawdzilem hamulce,wymienilem opony na nowe,uklad wydechowy-koncowke, oczywiscie olej i ...jezdze.
~Alex
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max II
Bardzo dobry pickup. jeżdziłem kilkoma i na prawdę jst doskonały. miał już 3 przeglądy ,ceny niewysokie. Nic się nie zepsuło nawet żarówka.