Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Isuzu – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Isuzu

~Buldozer124
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max I
Pokonując codziennie ok. 300 zakretów po alpejskich serpentynach, zajeździłem już wiele pseudo 4x4 napędowych aut. Isuzu jako pierwsze nie ma problemu z takim obciążeniem ( różnica wysokości 960m). I mimo, że zakręty pokonuje jak Titanic, to i tak mam wrażenie że chciałby jeszcze ciągać kłody.
~piokoer
Terenowy 2.8 TD 97KM 71kW
Isuzu Trooper I
Zawieszenie tego pojazdu i układ kierowniczy wydają się być zbyt skąplikowane aby je przerabiać. Więc jeśli ktoś szuka autka do jazdy w warunkach eksrtemalnych, to raczej nie to. Natomiast do turystyki (lub pracy) po leśnych duktach i do jazdy na codzień naprawde fajne autko.
~sly
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max II
Rewelacja jak na pick-up! Skrzynia automatyczna rewelacja, napęd rewelacja, spalanie mniejsza rewelacja, wyciszenie już bez rewelacji ale ok.
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Isuzu Trooper I
poza tym to niemam zazutów do tego samochodu wszystko jest ok poza wyzej wymienionymi wadami
~Mad
Terenowy 3.0 DTI Wagon 159KM 117kW
Isuzu Trooper III
Twardy jak skała (było kilka stłuczek gdzie w moim Isuzu stłukł się np. reflektor, a w drugie auto wymagało poważnej naprawy), doskonały na bezdroża no i po prostu komfortowy.
~argento
Terenowy 3.2 175KM 129kW
Isuzu Amigo I
jak dla mnie wszysko jest super tylko najgorsze ze ma naped na dwa kola a nie na cztery czyli terenowka nazwac go nie moge
~-a-
Terenowy 3.5 V6 24V 218KM 160kW
Isuzu Trooper III
Auto rewelacyjne i przy okazji tanie. Jezdziłem wieloma terenówkami nowymi i starszymi, ale isuzu wypada naprawdę dobrze.
~Patryk
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max II
Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i...
Dziennik kosztów dla Isuzu
9,0
23,2
24,1
~JS
Double Cab 3.0 D 163KM 120kW
Isuzu D-Max I
Samochód do pracy i na wyjazdy oczywiście trudno go porównywać z osobówką, ale jako samochód uniwersalny bardzo dobry.
~blind84
Terenowy 3.2 i 4WD LS 177KM 130kW
Isuzu Rodeo I
autko super przejechałem nim mnóstwo kilometrów bez większych problemów napęd na 4koła rewelacja nic tylko w teren wjeżdżać :)miejsca mnóstwo że aż gonić sie można :P po prostu wygodne bezpieczne i solidne auto za rozsądne pieniądze a ze pali jak mały lotniskowiec to już inna sprawa (jeździłem nim w usa wiec na spalanie za bardzo nie patrzyłem )jak by mnie było na jego utrzymanie stać w pl to na pewno bym sobie jeszcze raz kupił !!