Lista ocen Isuzu D-Max II Double Cab 2.5 D 163KM 120kW 2012-2016 (10) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Honda123
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Silnik to kolejna rzecz na którą zwrócę uwagę . 2,5 tony masy , napęd 4x4 , trzeba uciągnąć .2.5 TDintercooler o mocy 163 koni i 400 Nm oraz dwie turbiny . Silnik jest ponad wystarczający do tego modelu setkę robi w 10,5 s maksymalnie pojedzie 200 Km/h i spala w mieście przy mojej normalnie jeździe 8.7 l na 100 Km/h . Silnik ma listwę Common Rail z zwiększonym ciśnieniem z 180 na 200 bar .
~Niezadowolony.
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Tragedia! Stale wzrasta poziom oleju w silniku. Serwis we Wrocławiu 4 razy już wymieniał olej i sądzą, że to usunie usterkę. Wg mnie uszkodzony jest DPF ale serwis uważa, że nie. Silbik cały czas pracuje na rozrzedzonym oleju. Ciekawy jestem ile wytrzyma. Podejście serwisu do klienta TRAGEDIA! Nie potrafią nawet rozmawiać z klientem. Nie mają pojęcia o niczym.
~Tomek
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Trochę głośny na zimno. Na ciepło ok. Od 100 km/h w górę i tak nie wiesz że go masz tylko wiatr i opony słychać. Ładnie ciagnie od 1300-1400 obrotów dwie turbiny więcej niż dają radę. Nie mam problemów z DPF. Dobrze wypala i nierozrzedza oleju
~IWEB
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Silnik super ale dość głośny. W wersji Generation dobre nagłośnienie niweluje tą niedogodność. Trzeba przyznać, że przy swojej mocy jest w miarę oszczędny. Ja przy swojej ekonomicznej jeździe 9,5 l/100 km w mieście to max.
~Alex
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Wystarczająco mocny a to z powodu 2 sprężarek. Jak to w pickupach przy dużych obrotach hałaśliwy , na szczęście nie ma potrzeby używać wysokich obrotów. Wręcz cichy w porównaniu np do starszego rangera.
~waldemar
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Niby słaby 164kM ale nocny jak tur. Słychać go w całym zakresie obrotów ale dźwięk nie jest uciążliwy. Najciszej jest przy 90 km/h.
~minha
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
jeśli nie przeładowany, jedzie jak osobówka; przy paruset kg i full obsadzie nie wyprzedzam jak nie muszę
~Paweł
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Jest super, choć ze 20 KM więcej by nie zaszkodziło :)
~sly
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Ponoć robi milion kilometrów bez zadyszki!
~Mateusz
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Wszystko jest bardzo solidne , doslownie pancerne wrażenie.
Isuzu D-Max II Double Cab