Oceny Isuzu Trooper – wybierz generację

Najnowsze oceny Isuzu Trooper

3,8
~kandiru@tlen.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
autko sprawuje sie rewelacyjnie, przeszlo duzo, bardzo lubi nim jezdzic moja zonka wiec to mowi samo za siebie :), w terenie moglo by byc lepiej ale nie robilem zadnych przerobek wiec nie mam co nazekac, jedyny mankament to slabe grzanie zima i korozja ramy, poza tym swietny samochod
~piokoer
Terenowy 2.8 TD 97KM 71kW
Zawieszenie tego pojazdu i układ kierowniczy wydają się być zbyt skąplikowane aby je przerabiać. Więc jeśli ktoś szuka autka do jazdy w warunkach eksrtemalnych, to raczej nie to. Natomiast do turystyki (lub pracy) po leśnych duktach i do jazdy na codzień naprawde fajne autko.
~maxim14
Isuzu Trooper II
Terenowy 3.2 i V6 24V 193KM 142kW
Auto wykonane solidnie, doskonałe w terenie i przyjemne jak na ten typ pojazdu w jeździe szosowej. W tym modelu widoczne już "ciągotki" do wyposażania terenówek w elementy z aut komfortowych, pierwszy krok do SUV-ów. ;))
4,1
~premiera@poczta.fm
Terenowy 2.2 TD 72KM 53kW
b.przyjemne auto dające wiele radości zwłaszcza w terenie, można zapakować namiot parę plecaków ,paralotni i jeszcze wiele miejsca pozostanie nam na kilka skrzyneczek złocistego napoju. Można nim wjechać praktycznie wszędzie nie martwiąc się o to , że się gdzieś zakopiemy.
~rkosa@poczta.onet.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Autko super, bardzo uniwersalne, moze sluzyc jako bezpieczny pojazd rodzinny jak tez jako samochod do pracy w ciezkim terenie, do paliwozernosci mozna przywyknac, jedynym mankamentem jest brak szybkiej dostepnosci nowych czesci zamiennych - okres oczekiwania okolo 4 tygodni.
~Mad
Terenowy 3.0 DTI Wagon 159KM 117kW
Twardy jak skała (było kilka stłuczek gdzie w moim Isuzu stłukł się np. reflektor, a w drugie auto wymagało poważnej naprawy), doskonały na bezdroża no i po prostu komfortowy.

Usterki Isuzu Trooper

Isuzu Trooper – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~pallo@2op.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
poza tym to niemam zazutów do tego samochodu wszystko jest ok poza wyzej wymienionymi wadami
~-a-
Terenowy 3.5 V6 24V 218KM 160kW
Auto rewelacyjne i przy okazji tanie. Jezdziłem wieloma terenówkami nowymi i starszymi, ale isuzu wypada naprawdę dobrze.
3,5
~oki760@op.pl
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
gdyby silnik pracował ok, to całokształt był by doskonały
~ZBYCHU
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
choc auto pochlonelo nie male pieniadze to warte jest zakupu bo koszt zakupu plus koszt naprawy i tak jest nizszy od kupna nowego auta terenowego goraco polecam!!!!
Isuzu Trooper