Ocena kierowcy - Isuzu Trooper I

deca@op.pl, 16 lat temu
Silnik 2.8 TD 106KM 78kW
Rok produkcji 1989
Isuzu Trooper I 2.8 TD 106KM 78kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie jest naprawde niewiarygodne na tylnim napędzie i takiej masie to naprawde świetny wynik... reduktor wysokie obroty norma za ostrą jazdę trzeba płacić!
Zawieszenie : bardzo skomplikowane i dość awaryjne przy jeździe w terenie (coś za coś)
Inne : układ kierownieczy również dość skomplikowany
jak na auto o tej masie i takim roczniku ??? co tu dużo gadać jest ekstra już chyba zostanie w rodzinie....
kultura pracy jak w CIągniku he he ale cuż silnik diesla zawsze był charakterystyczny(silnik od mercedesa)jest zdecydowanie za słaby lecz na reduktoże wciska w fotel... jeśli chodzi o niezawodność jest mistrzczem świata rano wsiadam i pali jak benzyna!!!!! poprostu świetnie!!!!!!!
mogło by być lepiej... reduktor 100% kozak
na górki pola czy delikatne tory spox.... lecz nie polecam na warunki ekstemalne..... lubi się zawieśić no i skomplikowane zawieszenie ,dużo zabawy by przerabiać..... na drodze jak terenówka .. he he
moja dziewczyna uwielbia jeździć tym samochodem bo wszystko widzi z góry no i czuć tą władze he he orurowanie + wersja long naprawde daje poczucie bezpieczeństwa
moim zdaniem wszystko pod rękom i na swoim miejcu.
grzanie ma ok... niestety brak klimy..
osobiście nie narzekam ale mogło by być zdecydowanie lepiej.. paka świetnie po złożeniu tylej kanapy
ha ha ha jak w starej terenówce
na trasie potrafi mi wziąść koło 6,5-7 litrów ropy w mieście do 10-11 ale cóż coś za coś oszędność nie idze w parze z mocą.. na reduktoże koło 20l. naprawy cool nie wynoszą mnie dużo silnik mercedes sprinter i na większość części do isuzu można znaleść zamienniki ogólnie jestem zadowolony
można kupić benzyniaka od 5000zł ja za swój egzemplarz dałem 10000 w dieslu i jestem naprawde zadowolony!!!!!!!!!!
od kupna auta już trochę kasy włożyłem ale mój egzemplaż był strasznie zaniedbany przez poprzedniego właściciela
z poważnych .... hym chyba tylko przegóby 300 jedna strona

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 TD 106KM 78kW [l/100km]