Lista ocen Jaguar F-Pace SUV (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
SUV 2.0 i4 250KM 184kW
Skrzynia oprócz tego, że ma 8 biegów to zalet brak, pracuje za wolno, szarpie, nie jest inteligentna, redukuje praktycznie na muśnięcie stopy, Zmiana trybów nic nie zmienia w jej pracy. Ponadto jak zdejmujemy nogę z pedału przy małej prędkości to podnosi bieg co powoduje, że samochód przyspiesza!
~Martin751
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Nie można jej nic zarzucić. Biegi zmienia sprawnie, nie łapie zwiechy, można pojechać dynamicznie korzystając z łopatek przy kierownicy, albo komfortowo w trybie drive. Brak funkcji "launch control" raczej nie stanowi ujmy przy tym silniku, ale w mocniejszych powinna być.
~Rafał
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Zmiana biegów raczej płynnie i bez szarpania. Niestety wg mnie przy przyspieszaniu trzeba mocno wcisnąć gaz żeby zredukował bieg (powiązane ze zmianą sterowania, jw.) co powoduje spore obciążenie silnika a w konsekwencji drgania tandetnych plastików.
~KUBA
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
W każdym SUVie powinien być wybór - manualna skrzynia w F-Pace to perfekcja szkoda że to tylko krótki epizod marki
~Adam
SUV 3.0 V6 380KM 279kW
Czuc delikatnie zmiany biegow natomiast im mniej sportowy tryb tym mniej sie to odczowa, jak dla mnie te doznania sa na plus
~Marcin
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Troszkę zbyt wolno reaguje przy ruszaniu. Potem zmiany praktycznie niewyczuwalne. Duży komfort.
~Przemek
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
bez zarzutu wszystko płynnie wchodzi i wybiera biegi
~Maniek
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Mój pierwszy automat - zakochałem się ;-)
~Loko
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Zmienia biegi bardzo płynnie, automat działa bez zarzutu.
Dziennik kosztów dla Jaguar F-Pace SUV
~baranovski