Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Jaguar

Najnowsze oceny Jaguar

~RockIsNotDead
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Jaguar XF I
Kupiłem wymarzone auto ! Młode (jak dla mnie - 5 letnie), piękne, szybkie, i eleganckie. Jarałem się przez 6 miesięcy. Bardzo fajne przyspieszenie, zbyt duże spalanie w mieście, akceptowalne w trasie no i mega komfort! Zabrakło rasowego dźwięku. Kot zasługuje jednak na większy silnik niż tylko 2.0 R4... dlatego sprzedałem i kupiłem 5.0 które pali, ale przynajmniej wiem dlaczego :D
2,2
~sromotnix
Sedan 4.0 i V8 32V 285KM 210kW
Jaguar S-Type
Auto ładnie wygląda z zewnątrz dlatego ocena aż przeciętna przyszłych nabywców ZACHĘCAM do zapoznania się z forum dla jaguarów kosztu utrzymania spore brak zamieników , oryginalne częsci z tego roku również nie osiągalne ..Oryginalny łańcuch rozrządu miał wadę fabryczną plastikowych napinaczy i prowadnic l
~Gonsso
Sedan 4.0 363KM 267kW
Jaguar XJR II
Jak dla mnie auto niewygodne, trudno sie wsiada i wysiada, dzwignia hamulca recznego wbija sie w udo. Mimo wszystko uwielbiam nim jezdzic,
Dziennik kosztów dla Jaguar
9,2
17,3
14,5
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Jaguar XF I
Bezproblemowy serwis .Będąc na wakacjach na południu kraju,wystąpił awaryjny tryb pracy silnika.Zapytałem się mieszkańców małej wsi,gdzie mógłbym uzyskać pomoc.Wskazano mi mechaniczny zakład,taki zwykły,których jest wiele.Mechanik przyniósł modem z dużym wyświetlaczem,i w ciągu paru minut zdiagnozował po wyświetlonych błędach usterkę.Przez internet,na Allegro zamówiłem pokrywę zaworów,którą za niewielkie pieniądze dostarczano następnego...
~Michal Ciew
Sedan 4.2 i V8 32V 300KM 221kW
Jaguar S-Type
Na rynku są dostepne szybsze, lepiej hamujące, z lepszym układem kierowniczym, z większą ilością miejsca samochody itd. Ale każdy kto kocha motoryzację powinien tego spróbować i doświadczyć. Jest w tym jakąś magia, której brakuje mi w nowej motoryzacji. Kilka razy chciałem przesiąść się do nówki typu: mondeo, insygnia, superb jednak za każdym razem miałem niedosyt w odniesieniu do kota. Auto używam głównie na trasie PL-CZ robiąc rocznie 40 tys...
~Loko
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Jaguar F-Pace
Mieliśmy okazję potestować to auto przez jeden dzień i niesamowicie nas rozczarowało. Nie można powiedzieć, że spełniło oczekiwania stawiane klasie premium i to tego segmentu. Zostawiając na boku dość przeciętne osiągi naszą uwagę zwróciło dość słabe wyciszenie i dotykowa nawigacja, która łapała lagi.
~Sas76
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Jaguar F-Pace
Fajny. Zawieszenie jest super świetnie się trzyma drogi i jest komfort.
2,0
~daniel.kaminski
Sedan 4.0 i V8 32V 285KM 210kW
Jaguar S-Type
Tak jak ktoś pisał , auto ładne do zdjęć i niby prawie koni to jest czym depnąć . Reszta bez słów . Auto mam rok z tego podsumowując z 8 miesiecy stało w różnych warsztatach woj.Zachodniopomorskiego
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Jaguar XE
Nie typowy wygląd. Przyjemne wykonanie i prowadzenie
~Michu
SUV 2.0 i4 250KM 184kW
Jaguar F-Pace
Jedyny minus to nawigacja bardzo wolna i często się gubi