Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Jaguar
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Jaguar

~400PS
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Jaguar S-Type I
Jezeli wiesz na co sie piszesz to jest super. To jest auto bardzo drogie w utrzymaniu, sportowe, ciasne w srodku(jak na 5m limuzyne). Jezeli ma sie tego swiadomosc a od auta oczekuje sie niepowtarzalnego stylu i bajecznych osiagow to jest to:-).
~K88
Jaguar S-Type I
Nie jest to auto doskonałe, ale za to bardzo prestiżowe i dające dużo radości z jazdy. Pomimo że mój egzemplarz nie jest już młody ciągle jeździ, a ludzie na ulicy się za nim oglądają (szczególnie zainteresowanie budzi umieszczenie kierownicy w aucie - wersja angielska).
~Tom
Jaguar S-Type I
Jaguar ma wiele wad, ale ma również jedną niekwestionowaną zaletę - jest jaguarem. Bez względu na to, za ile go nabędziesz, z którego roku będziesz miał egzemplarz i jaki będzie to model zapomnij o szczerości i prawdziwej życzliwości względem Twojej osoby. Jedni uważają Cię za pakującego się w kłopoty wariata, którego celem stało się wyczyszczenie swojego konta podczas ewentualnych napraw i serwisu (Ci są najnormalniejsi i najprawdziwsi). Inni...
~Martin751
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Jaguar F-Pace I
Bardzo interesujący, nietuzinkowy pojazd. Idealny dla anty-fanów niemieckiej motoryzacji.
~gajer@epf.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Jaguar X-Type I
Jestem pierwszym właścicielem mojego X-type. Niestety okazał się strasznie awaryjny. Nikomu nie polecam. Do tego wszystkiego ciasny, niewygodny i bardzo traci na wartości. Serwis Jaguara w Warszawie w którym serwisowałem swój samochód to już wogóle kompletna pomyłka: ceny chore a jakość wykonania usług marna: ciągle musiałem jeździć do nich na poprawki bo jak naprawili jedno, to popsuli drugie, albo rozkładali ręce bo nie potrafili znaleźć...
3,3
~E. Grudnicki
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Jaguar X-Type I
Tak naprawde to kupuje sie badge, bo kazdy uzytkownik tego auta moze powiedziec ze ma JAGA! (co jest prawda tylko do pewnego stopnia). Krytycy mowia z pogarda, ze to Mondeo bo bazuje na plycie fordowskiego auta. I to jest to co jest najlepsze Jagu X-type! Samochod prowadzi sie bajecznie, dziedziczac po czesci wlasciwosci Fordow a po czesci dosc dobry ale cholernie glosny, AWD.
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Jaguar XF I
Samochód świetnie spisujący się w każdych warunkach, dający olbrzymią przyjemność z jazdy. Ponadto (może poza Lexusem) jedyny wybór dla tych, którzy nie chcą jeździć tym, co wszyscy, czyli jedną z 3 niemieckich marek. Mniej popularny, więc bardziej prestiżowy. Polecam wszystkim, którzy chcą się wyróżniać, ale nie w nachalny, krzykliwy, szpanerski sposób.
~tomwerk@tomwerk.pl
Jaguar S-Type I
To jest moje celebrowane auto w domu - ma fory garażowania - tylko on !!! - reszta (tj. Peugeot 308 (2010 r.), audi A4 B8 (2010 r.) i Ford Focus) stoją przed garażem. Zimą nie wyjeżdźa z garażu, a latem jest wytaczany tylko w słoneczne dni. Nigdy go nie sprzedam !!! - jest moim cackiem !
Dziennik kosztów dla Jaguar
7,8
17,3
14,7
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jaguar X-Type I
Mógłoby być troszkę lepiej dopracowane wnętrze tego pojazdu. Jakość niektórych materaiłów pozostawia wiele do życzenia. Generalnie w środku jest to auto bardzo konserwatywne. To akurat mi nie przeszkadza, bo to w końcu Jaguar. Jasna tapicerka robi wrażenie, ale jak się temu uważniej przyjrzeć, to niektóre elementy mogłyby być lepiej i staranniej wykonane. Trochę trąci tandetą:))
~maciej
Sedan 3.5 i V8 32V 258KM 190kW
Jaguar XJ VII X350
jestem bardzo zadowolony z auta i zdecydowanie kupiłbym je jeszcze raz