Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Jaguar
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Jaguar

~Mariusz
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jaguar X-Type I
Piękny, robi wrażenie na sąsiadach, komfort, cisza, ekonomiczny.
~Piotr O
Sedan LWB Facelifting 3.0 V6 306KM 225kW
Jaguar XJ VII X351
Auto nie dla każdego. Duże z zewnątrz, a w środku zaskakująco małe, zwłaszcza na szerokość. Za to wykonane z dobrych materiałów w nie przejaskrawionym stylu. Choć przyczepiłbym sie do kilku rozwiazań.
~Slawek
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Jaguar XF I
Gwarancja 5 lat to lipa. Beznadziejny sieć serwisowa w Polsce, po stwierdzeniu głośnej pracy układu napędowego w ramach gwarancji wymieniono wał napędowy w autoryzowanym serwisie w Bielsku Białej. Wymiana nic nie dała, kolejnym krokiem miała być wymiana tylnego mostu i tu ściana, testy, wizyta "specjalisty"importera i na koniec stwierdzenie, że porównano moje auto z trzema innymi i w każdym tylny most wibruje i hałasuje. Wniosek Jaguar XF w...
2,0
~daniel.kaminski
Sedan 4.0 i V8 32V 285KM 210kW
Jaguar S-Type I
Tak jak ktoś pisał , auto ładne do zdjęć i niby prawie koni to jest czym depnąć . Reszta bez słów . Auto mam rok z tego podsumowując z 8 miesiecy stało w różnych warsztatach woj.Zachodniopomorskiego
~Michal
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Jaguar S-Type I
Uważam, że jaguar s type 3.0 v6 jest to auto niepozorne, które wygląda jak ciche 1.3 ale gdy trzeba potrafi pokazać swojego pazura i przekształcić się w szybkiego kota. Utrzymanie tego samochodu również nie należy do najdroższych nie licząc spalania. Komfort jazdy tych samochodem jest moim zdaniem wysoki.
~joker
Sedan 4.2 396KM 291kW
Jaguar XJR III
Jak dla mnie najlepszy samochód do tej pory jakim jeździłem, jedyny mankament w codziennym użytkowaniu to bardzo nisko osadzony zderzak w po-lifcie przez co z niektórych miejsc parkingowych w mieście trzeba zrezygnować, poza tym wszystko super
~PawełR
Sedan 3.2 i V8 32V 240KM 177kW
Jaguar XJ VI X308
Świetne i trwałem auto - wady ? Auto ma 20 lat - zawsze coś nowego może się pojawić do zrobienia :)
~andrzej
Sedan 4.0 i V8 32V 290KM 213kW
Jaguar XJ VI X308
X308 Daimler w wersji Long, co prawda szukałem x300, ale z powodu skąpego wyboru na rynku padło na 308. Wcześniej jeździłem xj40, tak wysoko postawił poprzeczkę, że potem inne auta nie wchodziły w grę.
Dziennik kosztów dla Jaguar
9,4
17,3
14,5
~Jakub T.
Sedan 2.0 i4D 180KM 132kW
Jaguar XF II
Czuć luksus i klasę jednak jak na taką markę jest dużo niedociągnięć, które nie powinny mieć miejsca. Spasowanie materiałów na wysokim poziomie. Jednakże po dłuższym zaznajomieniu się z samochodem wiem, że gdybym teraz go zamawiał, dobrałbym go z innymi elementami. Ale jeśli ktoś chce się wyróżnić spośród wielkiej Niemieckiej trójki, to myślę, że śmiało można pomyśleć nad tym samochodem. Technologicznie (większość jako wyposażenie dodatkowe)...
~Bartek R.
Sedan 3.2 i V8 32V 240KM 177kW
Jaguar XJ VI X308
Jaguar XJ8 to bardzo specyficzne auto. Jest bardzo duże z zewnątrz, ale niewielkie w środku; a do tego jest bardzo płaskie, przez co rujnuje fryzury wyższym osobom siedzącym z tyłu. Ale każdą jego wadę niweluje jego wygląd i sposób w jaki się w nim czujemy. To auto mówi o Tobie, że bardziej interesuje Cię styl i dobry smak, niż niezawodność i oszczędzanie... Za żonę nie bierzesz sobie szczupłej żony w nadziei, że zaoszczędzisz na jedzeniu....