Ocena kierowcy - Jaguar S-Type

Grzesiek, 14 lat temu
Silnik 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Rok produkcji 2000
Jaguar S-Type 3.0 i V6 24V 240KM 177kW od 1998 - Oceń swoje auto
Silnik : pekny gang silnika. szkoda ze w automacie na P silnik wkreca sie tylko do 3tys obrotow. jakas dziwna blokada
generalnie udane auto ale nie dla biednych ludzi. pali duzo, ceny w serwisie to chyba jakis nie konczacy sie zart. zwraca na siebie uwage swoim wygladem dla jednych ladny dla innych wrecz przeciwnie. dla mnie super. NO I TA STATUETKA KOTA NA MASCE!!!
silnik pracuje rowno. moc jest wystarczajaca jednak automatyczna skrzynia zabiera mu troche mocy
tylko przecietnie poniewaz denerwuje delikatne szarpniecie z P na R a sama zmiana pozostawia nieco do zyczenia. inni robia to lepiej
generalnie jest dobrze chociaz przy wiekszych predkosciach jest juz nerwowo.
do tylu... gdyby nie czujniki parkowania zderzak pewnie bylby nie raz lakierowany.plus za ogromne jak na taki samochod lusterka. z przodu widocznosc ograniczaja troche grube slupki.
nie kupilem jaguara po to zeby upchac w jego schowkach i bagazniku jak najwiecej dupereli. jesli ktos to robi lepiej niech go sprzeda. a jesli wypadaloby cos napisac to u mnie w schowku jest zmieniarka i miejsca tam nie ma wcale. bagaznik dla mnie wystarczajacy
tu nie ma sie do czego przyczepic chociaz dmuchawa moglaby dzialac troche ciszej
z przodu bardzo wygodnie i luksusowo a z tylu i tu zaskoczenie nie ma rewelacji. malo miejsca na nogi
slychac tylko szum opon i piekny pomruk silnika powyzej 4 tys. obrotow
i tu mam najwieksze zastrzezenia. ja w miescie nie moge zejsc ponizej 17 dlatego nie wierze ze moze spalic 13-14 jak ktos wczesniej pisal. w manualu moze tak ale nie w automacie. na trasie kolo 10 litrow.(120-130kmh)
za te pieniadze bardziej luksusowego auta nie widzialem
czasami slychac jakis stuki plastikow, wariujace czujniki abs-u. na szczescie mozna zamontowac i kupic sam czujnik za 100 zl a nie wymieniac razem z piasta w serwisie za 780 zl
bez powaznych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 i V6 24V 240KM 177kW [l/100km]