Lista ocen Jaguar X-Type (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Niestety 2 x awaria koła dwumasowego i sprzęgła-ponoć z powodu złego użytkowania/pierwsze od nowości przejechało 145.000 drugie \"załatwiłem po przejechaniu nie całych 40.000.
~Paweł
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Ok. Wymiana żarówek od czasu do czasu, przy 200 tysiącach kilometrów starłem gumę z kluczyka i musiałem kupić nowy. Ot, takie drobiazgi.
~Cxpeky
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Otwieranie szyby kierowcy, słabo bywa z zamykaniem szyby bagażnika, podobno potrafi cieknąć u mnie bez takich przygód. 1
~szarymietek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Co chwilę coś przestaje działać, jeżdżę z ELM327 na BT bo zwyczajnie nie ufam temu pojazdowi na dłuższych trasach.
~Dariuszzzz
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Ford... czyli wszystko z elektroniką zdarzyć się może.. Jednak nigdy w trasie nie zawiodło na tyle by je holować.
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Wszystko trzyma się kupy nie ma tragedii w porównaniu z konkurencją . Jakieś pierdoły zawsze wylezą ale u konkurencji jeszcze gorzej .
~DErt
Sedan 2.1 i V6 24V 159KM 117kW
ogólnie jest ok, usterki tylnego zawieszenia, kluczyka, zacinająca się linka pokrywy klapy, zatarta linka ręcznego
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Coś skrzypi w pedałach hamulca i sprzęgła. No i posuł mi się pilot. czasami nie chce się zamknąć pokrywa bagażnika.
~KolesX-type
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
niezawodnosc o.k. pod warunkiem ze ten samochod potrzebuje SERVISU ORGINALNEGO ,a nie u pana Stacia ,czy tez Kazia w garazu,- 5
~Robert
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Nic, absolutnie nic. Mam prawie wszystko w aucie, dobra wersja wyposażenia. Wszystko w pełni sprawne.