Ocena kierowcy - Jaguar XJ8 II

Silnik 4.2 i V8 298KM 219kW
Rok produkcji 2004
Jaguar XJ8 II 4.2 i V8 298KM 219kW od 2003 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Jezdzilem: Alfa 164, Jeep Gr. Cheeroki, Opel Omega, Mercedesy C, E, S. Z wyjatkiem Mercedesa C z 1994 r. (1,8 benz), ktory tez byl bezawaryjny, wszystkie inne byly bardziej awaryjne od Jaga. Malo awaryjna byla Alfa 164, czy ktos w to uwierzy, malo mnie obchodzi
Pieknie pracuje, slicznie pomrukuje te 8 cylinderkow
Wiadomo, akurat ta 6-biegowa stosowana i przez inne marki - doskonala
wlasciwie bez zarzutu, choc po mercedesie (poprzedni woz) jestem b. wymagajacy
Zwazywszy na wielkosc karoserii bez zarzutu
Na prawde doskonala
Jak szwajcarski zegarek. Gdyby nawiew ustawiony na full byl odrobine cichszy byloby doskonale
Czego jak czego, ale przestrzeni w jagu nie brakuje
Dalem ocene doskonala, bo w jakims momencie moge uslyszec cudowne mruczenie silnika. A to lubie. Bez zbytniego przyspieszania - kompletna cisza
Daje ocene doskonala, bo tak duzy woz z wielkim silnikiem, ktory pali mi w miescie maksymalnie 13,4 l to doskonaly wynik. Przeglady robie w nieautoryzowanej, ale swietnej stacji i nie jest drogo. Naprawy - poza dobraniem charakterystyki i wymiana jednego amortyzatora (dziura w jezdni) zero napraw
Woz kosztuje porownywalnie z Merc. S. A jest bardziej oryginalny, piekniejszy, rownie komfortowy, a w srodku pieknie wystylizowany - nie ma konkurenta. Wiec musi cos kosztowac
Daje \"doskonale\", bo jedyna awaria to migala czasem zolta lampka ostrzegawcza elektrycznego hamulca. Drobiazg.
Slysze rozne przerazajace rzeczy od innych uzytkownikow Jagow (starszych modeli). Ale u mnie w mojej 350-tce nic sie nie dzieje. Bezawaryjny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 i V8 298KM 219kW [l/100km]

11,2