Ocena kierowcy - Jeep Cherokee IV

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, 6 lat temu
Silnik 2.8 CRD 200KM 147kW
Rok produkcji 2009
Jeep Cherokee IV 2.8 CRD 200KM 147kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Jeszcze raz wrócę do napędów : UWAŻAM ŻE JEST ON SŁABSZY NIŻ W MOIM PO PRZEDNIM AUCIE JEEP CHEROKEE 2.8 CRD 2006 tu mimo że mam włączony napęd na 4 koła załącza mi się kontrola trakcji na mokrej trawie lub piasku, w starym nawet na oponach letnich poradził sobie wszędzie. Ogólnie polecam wam to auto,sprawne zwinne,dobry kąt skrętu, nie tuzinkowe, można go pokochać -))
Jest ciszej niż w poprzedniej wersji, komfort jazdy też dużo lepszy, to auto prowadzi się znacznie lepiej od poprzedniej wersji ale poprzednik miał dużo lepszy napęd na 4 koła ( tu jest elektronika tam drążek zmiany biegów terenowych) Bardziej polecił bym komuś to auto do Fanu i dojazdu do pracy niż jako auto w teren, poprzednik był duzo lepszy w terenie a mniej wygodny w trasy
Cichy i w miarę dynamiczny jak na razie bez problemowy
Dużym plusem dla mnie jest możliwość w tym modelu zmiany boiegu wyżej lub niżej w każdej chwili ( mamy + oraz - przy drążku) jeśli nagle potrzebuję szybko kogoś wyminąć zrzucam bieg niżej Mało tego można zaprogramować samemu żeby auto w mieście jezdziło tylko do 3 biegu lub 4 - co wtedy ? mniej pali i nie zapcha wam się PDF
jest ok , duży komfort ładnie wybiera nierówności czy to na asfalcie czy na polnej drodze
szału nie ma ale starczy
jak wyżej
akurat walczę z brakiem ogrzewania i na tym etapie nie wiem co jest uszkodzone (nie grzeje mi ) Klima dxiała sprawnie wręcz bardzo mocno chłodzi latem
Tu niestety muszę się przyznać że jestem zaskoczony brakiem miejsca dla kierowcy w porównaniu do starszej wersji z roku 2006 mało tego zwrócicie uwagę że jest w tym modelu czyli KK brak podstopnicy na lewą nogę ?
Nie ma do czego się czepiać i klekot jest znacznie mniejszy niż w poprzednich modelach i nie męczy uszu
części nie są bardzo drogie, mówię tu oczywiście poza ASO, dużo tańszy jest kompletny rozrząd niż do mojego poprzedniego Jeepa, róznica kolosalna w cenie -)) sprawdzcie ceny podstawowych rzeczy eksploatacyjnych naprawdę tanio
Jak to jeep albo go lubisz albo nienawidzisz,o dziwo czy to w poprzedniej wersji czy w tej plastiki w środku nie trzeszczą tak jak w Grandzie, tu jest cisza
Nie miałem dopiero w okresie teraz chłodnych dni nie działa ogrzewanie, walczę z nim nie wiem co jest przyczyną, poza tym nie miałem z nim problemów
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 CRD 200KM 147kW [l/100km]