Oceny Jeep – wybierz model

Najnowsze oceny Jeep

~Mirek
SUV 1.4 MultiAir 170KM 125kW
Jeep Renegade I
Pojazd świetnie wykończony,każdy detal jest przemyślany Bardzo dobra automatyczna skrzynia,jest elastyczny i niezbyt paliwożerny/7,8 po przejechaniu3000km/,dobrze wyciszony
~Artur
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Jeep Grand Cherokee IV
Pozytywnie zaskoczony. Szukalem duzego i bezpiecznego SUVa 4x4 i znalazlem. Myslalem rowniez o BMW x5, lecz to juz oklepane auto i wiecej ich na drogach niz fiatow 126p w latach 80-90tych. Poza tym nie chcialem diesla z wiadomych powodow (problemy z turbo, filtrem cz.stalych etc). Kupilem egzemplarz z USA i jestem bardzo zadowolony, a moja zona zachwycona. Jadac GC czuje sie jakby czlowiek jechal luksusowym czolgiem- doslownie.
~DJa-cek
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
Jeep Grand Cherokee III
Za tę cenę nic nie ma lepszego o tej mocy. Kupiłem pięknego czarnego Hemi z 2006r. za 85.000,00zł brutto.
~melis
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Jeep Cherokee V
jako całość dobrze aczkolwiek jakość wykończenia nie powala wentylowane fotele i skora ok ale plastiki troche jak w autach z lat 90 (sczególnie te kolo lewarka skrzyni aut.)
~Mariusz
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
Jeep Cherokee V
Auto bardzo dobrze wyposażone w wersji Limited, bardzo dobry silnik skrzynia nie jest tak dopracowana jak w Volkswagenie ale 9 biegów robi wrażenie szczególnie na trasie wykończenie nie jest może tak perfekcyjne jak w Audi czy Volkswagenie ale to tylko drobne szczegóły, przy bardzo bogatym wyposażeniu w wersji Limited bije auta Niemieckie na głowę komfortem i przyjemnością z jazdy naprawdę ten mariaż Włosko-Amerykański w tym samochodzie działa
1,9
~Lissu gabrys32@op.pl
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Jeep Grand Cherokee II
LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO PROSZĘ WAS! To jest chyba najgorszy samochód jaki miałem okazję mieć a było ich sporo straciłem na nim 10 tys złotych bo nie mogłem go sprzedać. Ciągłe naprawy nerwy i pali jak nie wiem co stale trzeba robić wizyty w CPN a teraz na kryzys wiadomo nie nadaje sie! Kupcie lepiej Toyotę, Nissana lub Mitsubishi ale napewno nie ten wynalazek a nepewno nie z tym silnikiem...
~fan aut
SUV 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Jeep Renegade I
Jeep Renegade z silnikem wolnossącym (bez żadnej awaryjnej turbiny) jak do tej pory sprawuje się idealnie, co prawda niedawno kupiony, lecz pierwsze wrażenia są tylko bardzo pozytywne. Auto świetnie wyciszone, obszerne w środku, porządnie zmontowane i wspaniale resorujące nierówności. Reflektory-dawno nie widziałem tak oświetlonej drogi. Silnik świetnie daje sobie rade, przy całej załadowanej pace nie czuć obciążenia. Oglądałem auta podobnej...
~gpw2008
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Jeep Grand Cherokee IV
Po ponad pół roku jazd testowych różnymi samochodami typu SUV wybór padł na Jeepa, którego na samym początku nie brałem pod uwagę... a jednak... wyboru nie żałuję a mam porównanie z markami premium BMW X5, Audi Q7 czy Volvo XC 90. Samochód po rocznym użytkowaniu spełnia wszystkie oczekiwania.
Dziennik kosztów dla Jeep
11,3
10,0
14,1
21,5
~Cień
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Jeep Grand Cherokee IV
Jak na tą chwile doskonale, duże, bezpieczne auto, nieźle wyposażone, świetnie nagłośnienie, z realnym spalaniem
~lysyzotulic
Terenowy 2.8 CRD 200KM 147kW
Jeep Wrangler III
wzbudza zachwyt sylwetka i dzielność terenowa oprócz drogiego Mesia i tak samo drogiego LR nie ma tańszej alternetywy dla seryjnego auta 4x4 i udanej zabawy w terenie:) bo do tego ten samochód jest przystosowany