Ocena kierowcy - Jeep Compass II SUV

Silnik 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Rok produkcji 2019
Jeep Compass II SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : ZAWIESZENIE JEST OK
Przeniesienie napędu : Jeep Compass II 2019 1.4 b4nzyna 170kM przejechane 33 tys.km. - buczenie podczas jazdy w automacie powyżej prędkości 50 km/h. uważam, że nawet powyżej prędkości 100 km/h słychąć buczenie jest tylko przytłumione odgłosem jazdy samochodu. Podczas jazdy np.80 km/h w automacie słychać buczenie, po włączeniu ręcznej skrzyni lub włączeniu 4x4 słychać głośne i wyraźne "BUM" i buczenie ustaje. Do pierwszego przeglądy 15 tys.km buczenia nie słyszałem. Kilka tysięcy kilometrów po przeglądzie buczenie usłyszałem w zakresie 60 - 90 km/h. teraz słychać już w okolicy 50 km/h. Po przeglądzie w ASO Jeep w Warszawie rozłożyli ręce mówiąc że czekają na oprogramowanie. Z przeglądu mam potwierdzenie zgłoszenia awarii. Kilka tygodni po przeglądzie dzwoniłem do ASO ale programu brak. Z ASO JEEP DOSTAŁEM PISMO,ŻE W SKRÓCIE : TEN TYP TAK MA I TRZEBA Z TYM ŻYĆ. PISMO PRZETŁUMACZYŁEM U TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO. MOIM ZDANIEM POWINNO SIĘ ZEBRAĆ KILKANAŚCIE OSÓB I IŚĆ DO SĄDU. JESTEM GOTOWY NA POZEW ZBIOROWY - TELEFON DO PRACY : 22- 720.67.71 Jak będzie trzeba to mogę przyłączyć się do pozwu zbiorowego i do np.TVN turbo lub innych programów które mogą nam pomóc.
WYPRODUKOWALI SAMOCHÓD Z WADĄ
ZA SŁABY