Oceny Jeep Liberty

Oceny Jeep Liberty – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jeep Liberty

~Mieszko
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
Samochód naprawdę super! Miałem możliwość jazdy na krótkich i długich dystansach, terenie i po autostradzie, naprawdę sprawuje się doskonale. W skrócie warto jednak podkreślić że nie jest to auto wo wyścigów - zbiera się powoli w efekcie na autostradzie nie poszalejesz. Jak chcesz by silnik popracowała dłużej staraj się nie przekraczać 3 tyś. obrotów - tego nie lubi. W terenie dzielne i radzi sobie doskonale w porównaniu z SUV, podkreślam...
3,5
~Mirek
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Samochodem jezdzilem kilka miesiecy.Mialem wersje bez stabilizacji trakcji-tragedia.naped na tyl powoduje,ze na mokrej jezdni i umiarkowanym dodaniu gazu tyl samochodu tanczy,Opony mialem nowe,dobre.Jezdzilem tez takim samochodem z kontrola trakcji-juz nie ma stracha,ze przy wyjezdzaniu z podpozadkowanej wyladuje na barierce,lub poza jezdnia.Wysokie spalanie-liczylem sie z tym.Problemem jest w maly bagaznik,jezlei chce sie wsadzic butle z...
~Bwt
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Auto spisuje się doskonale zwłascza zimą i poza asfaltem. Praktycznie dzięki swojej mocy i napędowi nie ma przeszkody , której by nie pokonał . Zaspy , błoto , woda nie są dla niego problemem . Wręcz stworzony do terenu, A na drodze cóż jak kazdy suv - może trochę głośniejszy ale 14o na autostradzie bez problemu można jechać.
3,5
~piotr75L
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Tak sobie wyobrażałem \"prawie\" terenówkę;)dla ludzi niestroniących od pozamiejskich szutrów i lekkiego terenu. Bulwarowym SUVem to on z całą pewnością nie jest, ale nie jest też hardcorowym off-road\'erem. Polecam bo frajdę daję naprawdę wielką !!
~Marek_R
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jeździłem różnymi samochodami 4x4 jak i bulwarówkami. Tego zakupiłem jako kompromis. W przeprawy bawić się nim nie zamierzam do tego jest XJ. Ten samochód to coś pomiędzy bulwarówką typu Rav4/CRV a samochodem ofroad`owym. Samonośna buda brak mostu z przodu w zasadzie go wyklucza w ekstremalnym terenie, ale i tak zajedzie dalej niż wspomniane powyżej.
~Suchy
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Na razie auto oceniam wysoko ... mimo, że ekonomiczność można podważyć. Wszytko zależy od oczekiwań .... W planach mam założenia gazu, ale na razie na benzynie nie narzekam. Przy tym 3,7l należy się z tym liczyć, ale za to otrzymuje się niewyżyłowany doskonały, trwały i cichy silnik. Wnętrze może trochę razić np posiadaczy japońskich cacek, ale to auto dla faceta ..... który umie docenić co ma znaczenie ... :-)
~Bart
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jezdzilem juz kilkoma amerykanskimi samochodami - ale ten jeep jest swietny - prosty, bez zadnych bajerow - po prostu fajny woz terenowy. Jedyny zarzut jaki mam do niego to astronomiczne zuzycie paliwa - i tutaj wbrew sobie musialem go zagazowac :( polecam - super autko
~szczęściarz
Terenowy 2.8 CRD 158KM 116kW
gdybym miał kupić jeszcze raz to tylko jeep albo cherokee/liberty albo wrangler unlimited (ten sam silnik i skrzynia) Samochód doskonały na polskie drogi i w teren. To nie zwykły SUW. To prawdziwa terenówka z reduktorem!!!!!!!!
~Kinimod
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jestem w posiadaniu tego autka dopiero kilka miesięcy i jak na razie każdego dnia mam dużą frajdę z jazdy. Jeżeli ktoś już ma za sobą potrzebę udowadnia sobie że jest najszybszy na drodze a szuka dobrego stylu, mocy i super środka na polską jakość dróg zachęcam do zakupu.
3,6
~sielc@wp.pl
Terenowy 3.7 205KM 151kW
jezdziłem , bmw,mercedesem,audi, lecz to auto daje dużo frajdy z jazdy zimą wyjechał z pola pełnego sniegu po kolana kupiłem go w usa czerwony jak pomidor jeżdze nim 1,5 roku moim zdaniem ,doskonały silnik 3,7L