Ocena kierowcy - Jeep Liberty

Mąż Iwony, 10 lat temu
Rok produkcji 2002
Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamiczny, wspaniale bulgocze, jak na taką jednostkę to spalanie nie zabija. Generalnie silnik nie do zarżnięcia
Jestem zakochany w tym autku. Nie zapomnę uczucia kiedy pierwszy raz siadłem w nim za kierownicą. Kupiony z kaprysu bo zawsze chciałem Jeep\'a Autko nie do zarżnięcia. Bezpieczne i szykowne.
Doskonałe przyśpieszenie,kick down działa jak należy. Wspaniale bulgocze jak przystało na wolnossącą jednostkę. Czuć moc.
Trafiłem na zadbaną skrzynię. Nic nie rwie, biegi zmienia bardzo przyzwoicie. Nie wiem z czym generalnie porównać bo to mój pierwszy automat.
Troszeczkę buja przy ostrym zakręcie . Wszystko kwestia przyzwyczajenia. Tylni napęd wymaga rozwagi w prowadzeniu samochodu na śliskiej nawierzchni. Autko jest wysokie więc nie będzie jak w tradycyjnej osobówce.
No właśnie , nie jest to C4 Picasso , w którym czujemy się jak w akwarium. Przednia szyba Jeep\'a jest bardziej pionowa i węższa co sprawia ,że do świateł nie podjeżdżamy za blisko bo nie zobaczymy ich zmiany. Możemy poczekać na strąbienie z za pleców przez innego kierowcę. Do tyłu słabo, jest koło zapasowe. Wielkie lusterka troszkę pomagają ale reszta w sprawności kierowcy.
Nie ma na co narzekać, fotele bardzo przyzwoite. Wysoka pozycja za kierownicą tylko na plus. Kierownica wielofunkcyjna sprawdza się na medal. Schowek jest jeden ale bez szaleństwa.
Nieprzeciętnie wydajne grzanie i schładzanie. Bomba!!
Jestem wysoki i nie widzę problemu nawet z tyłu. Bagażnik nie powala ale tragedii nie ma.
Jest O\'K
Nie narzekam , przy cięższej nodze portfel ucierpi ale to V6 3.7L tak musi być.
Doskonale
Dbaj o poziom płynów ustrojowych w samochodzie a on zadba o Twój spokój.
Nic !!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.7 205KM 151kW [l/100km]