Ocena kierowcy - Jeep Renegade SUV Facelifting

MICHAŁ, 3 lata temu
Silnik 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Rok produkcji 2018
Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
W zamiarze miałem zakup samochodu z pod znaku Dacii. Dokładnie chodziło mi o model Duster. Miałem jazdę testową jednak mimo zewnętrznego, dobrego wizerunku Dacia nie ma do zaoferowania wewnątrz zbyt dużo. W porównaniu do Jeepa jest toporna i widać budżetowość tego auta na każdym kroku. Wizulanie ok jednak technologicznie Jeepa i Dacię dzieli Rów Mariański.
Niesamowite, jak potrafi pracować silnik o tak małym litrażu
Bardzo dobrze synchronizowana. Nie haczy, wchodzi płynnie i szósty bieg jest bardzo pomocny przy odcinkach autostradowych.
Poprzednio jeździłem Ford C-max i jestem mile zaskoczony, ponieważ Jeep nie odstaje od Forda w tej materii.
Na tą chwilę nic się nie dzieje
Nie wiem czemu niektórzy mówią o ograniczonej widoczności.
Bardzo wygodnie siedzi się za kierownicą jak i w roli pasażera. Niczego mi nie brakuje.
Grzeje i chłodzi bardzo szybko. Podrzewanie przedniej jak i tylnej szyby robi wrażenie. W C-maxie robiło dobrą robotę ale tutaj działa to jeszcze szybciej.
Prócz miłego pomruku silnika w trasie nie slychać nic więcej poza szumem dość dużych opon. Przy 120 km/h jest nadal cicho a ja rzadko przekraczam taką prędkość.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW [l/100km]

6,1