Ocena kierowcy - Jeep Renegade SUV Facelifting

Tomasz, 3 lata temu
Silnik 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Rok produkcji 2019
Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Karoseria : wygląd - przestronność
Silnik : większego nie potrzeba ( chyba że chcesz ciągnać przyczepę :P))
Zawieszenie : super prowadzenie
Świetny samochód, Bardzo przestronny w środku, Silnik 1.0 zupełnie wystarczający w mieście wariat a na trasie spokojnie 150 utrzymuje w pełni obciążony :) . Niezawodny jak na razie i bezproblemowy - tak trzymać! do tego zawsze wygląda fajnie - nawet jak jest brudny to Jeepowi to pasuje :) no i facet wygląda w nim dobrze a kobieta wspaniale :)
Silniczek niby mały, obawiałem się że będzie się męczył - ale o dziwo super daje radę - tylko trzeba pamiętać żeby nie jeździć jak eko terrorysta pokazuje a zawsze miec obroty 2 tys i jest super.
działa bez zarzutu - jedyne co można się przyczepić w zimie to ziman gałka - jest aluminiowa :)
SUPER - jest sztywne sprężyste - mimo że samochód jest stosunkowo wysoki super prowadzi się na zakrętach, do tego wielka zaleta - że nie reaguje za mocno na obciążenie - czy pusty czy obciążony jedzie super
Łatwy do parkowania a w środku naprawdę przestronny, może faktycznie bagażnik jest standardowy jak ktoś pisał ale na pewno nie jest jakiś mały.
Kwestia przyzwyczajenia - dla mnie nie ma problemu, spokojnie wszystko widać.
Bardzo wygodne fotele, kierownica z obsługą wielu systemów - przyciski do radia z tyłu kierownicy - wydawały się na początku dziwne - ale to jest super wygodne!
Klima super mimo że manualna (automatem w poprzedni aucie i tak ciągle kręciłam) ogrzewanie bez problemu w największe mrozy,
Kolejne zaskoczenie - spokojnie w pięć osób można jechać nawet na trasę. Miejsce dla kierowcy - super, fotel bardzo wygodny - fakt że nie ma za dużego podparcia bocznego - ale wolę wygodę niż sportowe doznania - a na zakrętach wcale tego nie brakuje.
Tu jest super - myślałem że taki kanciaty będzie mocno szumiał - a tu zaskoczenie - przy 150 można spokojnie rozmawiać zupełnie nie męczy
tylko przeglądy co 15 tkm - poniżej 1000zł
wersja Longitude - ma wszystko co potrzeba, wygląda świetnie, jeździ wspaniale - znacznie tańsza od limited a na codzień tego nie odczuwasz dla mnie super:)
nic, żadnych problemów
nc :)